Sklep internetowy

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

Carbo-x

Posty

4

Rejestracja

26 lis 2014, o 19:47

Sklep internetowy

Postautor: Carbo-x » 26 lis 2014, o 20:09

Jestem importerem pokrowców do telefonów komórkowych, aktualnie współpracuje tylko ze sklepami stacjonarnymi np komisy etc. Potrzebuję wspólnika lub osobę, która zajmie się sprzedażą internetowa głównie allegro. Posiadam tylko magazyn więc moje możliwości są ograniczone jeśli chodzi o dodatkowych pracowników, nakładam tylko 10% marży przez co ceny są bardzo atrakcyjne dodatkowo towaru, którego posiadam nie posiada żadna konkurencja.

Dla osób zaczynających swoją przygodę z własnym sklepem internetowym oferuję pomoc oraz, krótkie szkolenie ze sprzedaży na allegro w dziale "akcesoria GSM" istnieje możliwość kupna szablonu za dodatkową opłatą ( od 50zł w zależności od jakości projektu )

Możliwość współpracy przy zakupie towaru powyżej 500zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt : carbox.aip@gmail.com
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Sklep internetowy

Postautor: bizz » 1 gru 2014, o 07:33

W sklepach główną rolę odgrywa wyposażenie. Dlatego polecam wam sklep Log System oferujący regały sklepowe oraz magazynowe. Ofertę firmy znajdziecie http://www.log-system.pl/55,zuraw-slupo ... atowy.html .
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Sklep internetowy

Postautor: zlosliwiec8 » 16 sty 2015, o 16:37

Wydaje mi się, ze oprócz szkolenia ze sprzedaży na allegro warto przyszłego pracownika wysłać na takie szkolenie http://xannsem.com/szkolenia/content_marketing_jako_element_seo_cz_i Teraz każdy powinien mieć jako takie pojęcie na temat marketingu internetowego bo inaczej zginie. Konkurencja jest duża i nie można jej lekceważyć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.150s | 15 Queries | GZIP : Off ]