Prosty program do wystawiania faktur ?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

kosek

Posty

7

Rejestracja

11 mar 2014, o 13:40

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: kosek » 11 mar 2014, o 13:43

Dzięki jak będę potrzebował to chętnie skorzystam z tego programu , myślę że miesiąc to wystarczająco żeby się zapoznać z programem i się do niego ewentualnie przekonać.
no avatar
User

krl32

Posty

41

Rejestracja

17 lut 2014, o 12:23

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: krl32 » 13 mar 2014, o 12:42

zdecydowanie wystarczy:) a w razie wątpliwości, jest tam opcja "zapytaj eksperta" i szybko odpowiadają na każde, nawet najbardziej banalne pytanie
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: Grand » 12 cze 2014, o 12:26

Zgadzam się! Korzystam z wfirmy od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Zacząłem właśnie od pakietu z magazynem i wystawianiem faktur, ale niedawno zdecydowałem się na prowadzenie księgowości w tym systemie, polecam każdemu. Można sporo zaoszczędzić
no avatar
User

emmaqq

Posty

11

Rejestracja

7 lip 2014, o 15:30

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: emmaqq » 7 lip 2014, o 15:44

Zerknij tutaj http://www.comperia.pl/forum na pewno znajdziesz wiele informacji i zdecydujesz się na któryś program do fakturowania .Z tego co czytałam to wiele osób bardzo chwali sobie Ramzesa być może i dla Ciebie będzie odpowiedni .
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: Fards » 19 paź 2014, o 10:34

ja od roku korzystam z BizIn, do samych wystawiania faktur wystarczy ci bezplatna wersja podstawowa, jakbys chcial dodatkowo prowadzic sobie ewidencje kosztow i zakupow, obslugiwac magazyny i crm to mozna wykupic licencje, ktora tez nie jest droga, wychodzi po 10 zl miesiecznie. program prosty, intuicyjny, dziala on-line przez przegladarke, ja jestem zadowolony :)
no avatar
User

kazia87

Posty

27

Rejestracja

12 sie 2014, o 12:38

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: kazia87 » 24 paź 2014, o 09:06

Ja skorzystałam z Edisona (http://www.edison.pl/e-faktura/34-bezpieczne-archiwum-faktur-elektronicznych) i mogę polecić każdemu. Bardzo fajna firma, polecona mi przez znajomego, za co jestem mu wdzięczna :)
no avatar
User

barbaraz.80

Posty

1

Rejestracja

12 lis 2014, o 08:05

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: barbaraz.80 » 12 lis 2014, o 08:12

A ja polecam stronkę mojksiegowy24.pl, jest darmowa dla każdego użytkownika, prosta w obsłudze i wygodna, a co najważniejsze nie wymaga żadnej instalacji, poza tym można także skorzystać z księgowości online, co automatycznie obniży koszty firmy. Polecam ;)
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: animka87 » 12 gru 2014, o 10:26

Według mnie? Tylko i wyłącznie stabilna wersja oprogramowania, nic w chmurze. Niestety ale poziom zabezpieczeń w chmurze nigdy nie będzie się równał stabilnej wersji - takie przynajmniej jest moje zdanie. Pracowałam kiedyś na symfonii, o takiej jak tu mają http://www.tradiss.pl/ to był pakiet START wiadomo mocno okrojony ale i tak świetnie dawał radę. Co do obsługi bez magazynowej to spokojnie powinnien wam wystarczyć excel robicie szablon fv i juz :)
no avatar
User

lucynkaa

Posty

25

Rejestracja

10 gru 2014, o 14:20

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: lucynkaa » 17 gru 2014, o 08:13

Ja w sumie zmieniałam ostatnio na taki program magazynowy i póki co działa bez zarzutu no i przede wszystkim mam stały podgląd także na tym najbardziej mi zależało.
no avatar
User

MarcinKa

Posty

12

Rejestracja

31 gru 2014, o 13:39

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: MarcinKa » 31 gru 2014, o 13:43

osobiście używam fajna faktura w wersji standard, płaci się jednorazowo za licencję.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.129s | 13 Queries | GZIP : Off ]