Podejście projektowe w zarządzaniu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

michal_stankiewicz

Posty

2

Rejestracja

28 mar 2011, o 19:49

Podejście projektowe w zarządzaniu

Postautor: michal_stankiewicz » 25 sie 2011, o 17:26

Mam temat pracy magisterskiej "Podejście projektowe w zarządzaniu"
Na razie jestem na etapie ustalenia zawartości oraz napisany pierwszy rozdział, coś w rodzaju wprowadzenia (który pewnie i tak będę musiał zmienić na koniec).
Obok różnych metodyk, muszę dokonać porównania kilku narzędzi do zarządzania projektami, wykorzystywanych w firmach. Już wiem, że raczej nie dam rady sprawdzić działania takich, które się instaluje i trzeba mieć licencje, bo ich nie kupię, więc chciałbym prosić o polecenie czegoś dostępnego online i za darmo.
Byłbym też wdzięczny, gdyby znalazła się jakaś firma, w której stosuje się podejście projektowe, gdzie mógłbym odbyć w te wakacje staż i przy okazji poznać jakieś narzędzie w praktyce :)
Pozdrawiam,
Michał.
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: Podejście projektowe w zarządzaniu

Postautor: natalian » 26 sie 2011, o 10:03

Życzę powodzenia, ale tu się sierpień kończy i niewiele z tych wakacji pozostało dla Ciebie.

Ale trzymam kciuki!
no avatar
User

majewski_marcin

Posty

2

Rejestracja

29 mar 2011, o 08:45

Re: Podejście projektowe w zarządzaniu

Postautor: majewski_marcin » 26 sie 2011, o 11:56

Witam! W naszej firmie używamy do zarządzania projektami programu o nazwie pm-compass.
Jest to polski program, dostępny w wersji darmowej więc bez problemu możesz go potestować.
Jest dostępny online pod adresem: http://www.pm-compass.com.
Ma wszystko, co może się przydać: zarządzanie projektem, zarządzanie zasobami ludzkimi, planowanie i raportowanie czasu pracy, wkrótce zarządzanie budżetem. Do tego bardzo intuicyjny i nie ma problemu z wdrożeniem i przyuczaniem ludzi.
W temacie stażu napisz mi na priv z jakiego jesteś miasta i co studiujesz.
Pozdrawiam,
Marcin.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron