Samodzielna kampania reklamowa

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

lilkali

Posty

8

Rejestracja

29 lip 2014, o 19:58

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: lilkali » 18 lis 2014, o 05:46

Ja jakoś nie jestem przekonana do samodzielnych kampanii reklamowych. Uważam, że takie rzeczy powinno zlecać się profesjonalistom bo można czasami zaszkodzić firmie. Ja chciałam w swojej firmie przeprowadzić kampanię smsową z pomocą tej firmy http://www.tidemobile.pl/ Dzięki nim można wysyłać masowe smsy i mmsy do różnych klientów.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: TadekNiejadek » 27 mar 2015, o 20:59

likali, popieram! można więcej chrzanu narobić a później wkłada się więcej pieniędzy żeby taki negatywny skutek usunąć niż gdybyśmy od razu zwrócili się o współpracę. Swoją drogą, profesjonalność też nie zawsze oznacza drożyzne. Dajmy na to printec, pełny fachowców a ceny przystępne.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: SalamonK » 29 mar 2015, o 21:08

podzielam bo też korzystałem z usług e-printeca! właściwie to korzystam nadal bo skubańce mają takie aktualizacje rekordów że mucha nie siada
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: TadekNiejadek » 31 mar 2015, o 20:48

no właśnie o to chodzi, jak się taka firma przykłada to i się wraca do nich. Ja korzystałem u nich najpierw z mailingu a później zinwestowałem też biznesową bazę danych, bo się tam ludzie starają. Wszystko zawsze aktualne, kontakt pierwsza klasa i jeszcze ci wytłumaczą jak matołowi od podstaw co i jak jeśli będzie trzeba...bo mi było trzeba :roll: no i programy lojalnościowe, indywidualne podejście, ceny na każdą kieszeń, czego chcieć więcej?
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: bizz » 20 lip 2015, o 12:40

A korzystaliście kiedyś z tego typu usług - dom mediowy warszawa . Myślę, że ta firma posiada naprawdę ciekawą ofertę przygotowywania kampanii reklamowych. Jeśli zastanawiacie się nad reklamą radiu, telewizji czy internecie, warto się z nimi skontaktować.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: aisha » 9 wrz 2015, o 15:07

Ja dużo czytałam o kampaniach content marketingowych i coraz częściej myślę o skorzystaniu z tej opcji. Mam sklep internetowy i chciałabym go wypromować a social media są chyba najlepsze do tego. Content marketing można przeprowadzić samodzielnie lub zlecić profesjonalnej firmie. Ja chyba zwrócę się do agencji, która zajmuje się tego typu działaniami i tworzy dobrej jakości teksty.
no avatar
User

walaz

Posty

5

Rejestracja

1 kwie 2017, o 10:42

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: walaz » 1 kwie 2017, o 10:46

Pewnie, że można to zrobić samodzielnie, jeśli tylko masz odpowiednią ilość czasu na tego rodzaju działalność.
druk plakatów http://www.reklama.pl
no avatar
User

jedro777

Posty

1

Rejestracja

2 kwie 2017, o 11:52

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: jedro777 » 2 kwie 2017, o 11:57

Można też spróbowac reklamę w social media
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: shih34 » 10 kwie 2017, o 15:32

Wszystko można zrobić samemu, pytanie tylko - jak? Jednak na takich rzeczach trzeba się znać. Czasem lepiej powierzyć coś specjalistom lub na początku zainwestować trochę czasu w naukę, jeśli zdecydujesz się na samodzielną promocję.
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: znawca » 20 kwie 2017, o 07:27

Warto pomyśleć też o tym, aby wystawić się na targach. To często świetna forma promocji. Jeśli chodzi o stoiska targowe to polecam Wam firmę Berkano Expo: http://berkano.pl/. Wykonywali stoiska dla wielu ogromnych firm. Myślę, że warto im zaufać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.532s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron