Szkolenie doktora Pawła Krzyworączki

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

ratek3

Posty

1

Rejestracja

7 lis 2009, o 14:56

Szkolenie doktora Pawła Krzyworączki

Postautor: ratek3 » 7 lis 2009, o 15:05

Witam wszystkich zainteresowanych e-biznesem!


Chciałem państwa zaprosić w imieniu dr Pawła Krzyworączki na szkolenie pt. Tajemnice ebiznesu.
Sam wziąłem udział w tym kursie i jestem niego bardzo zadowolony :D Dzięki temu szkoleniu moja wiedza na temat ebiznesu bardzo wzrosła i teraz spokojnie ją wykorzystuję.

Szkolenie odbywa się w dniach 21-22 Listopada 2009 we Wrocławiu

Więcej szczegółów na stronie: http://tajemniceebiznesu.pl/?a=003060

Pozdrawiam Bartosz H.
no avatar
User

kahuna

Posty

6

Rejestracja

13 sie 2011, o 19:30

Re: Szkolenie doktora Pawła Krzyworączki

Postautor: kahuna » 23 sie 2011, o 22:35

Paweł jest prawdziwym Ebiznes-man-em z… powołania. Pomimo doktoratu na AGH z zakresu wysadzania budowli, postanowił wszystko rzucić (zdetonować ;) ) i zająć się Marketingiem Internetowym. W obecnej chwili jest znanym i cenionym ekspertem z zakresu Ebiznesu. Specjalizuje się w Pozycjonowaniu serwisów Internetowych. Paweł stworzył wokół siebie prawdziwe Imperium, które wspiera go w rozwoju jego przedsiębiorstwa Internetowego. Prowadzi liczne szkolenia stacjonarne, jest cenionym autorem kilku książek na temat Ebiznesu.

Jestem posiadaczem szkolenia na DVD -Tajemnice e-biznesu i mogę potwierdzić, ogrom wiedzy jaką Paweł
przekazuje na szkoleniach. Najbliższe szkolenie online Pawła to ,,Pozycjonowanie" które odbędzie się 05.09.2011.

Pozycjonowanie - Paweł Krzyworączka Polecam
tego trenera ma niesamowity zasób wiedzy i w przystępny sposób ją przekazuje.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 13 Queries | GZIP : Off ]