Samodzielna kampania reklamowa

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kwilczek

Posty

9

Rejestracja

26 cze 2014, o 11:03

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: kwilczek » 10 lip 2014, o 08:51

Masz kilka rozwiązań:
1. Kampania AdWrods
2. Adsens czyli reklama na stronach powiązanych tematycznie
3. Pozycjonowanie - czyli widocznosć w wynikach organicznych
4. Reklamy, promocje, info o działalności na fanpage na Facebook

Jeśli nie znasz się na tym, jak to działa, szczególnie AdWrods, to polecam znaleźć osobę, która Ci w tym pomoże, lub zlecić to komuś kto się zna, bo można wtopić kase przy zle uruchomionej kampani i zrazić się do tego typu reklamy
no avatar
User

redkot

Posty

10

Rejestracja

10 lip 2014, o 17:01

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: redkot » 10 lip 2014, o 18:01

Taki automat budzi trochę moje wątpliwości, ale niewykluczone, że niepotrzebnie. Myślę, że najlepiej jednak zainwestować w AdWords (są darmowe szkolenia Google, które wystarczą, żeby zarządzać nimi samodzielnie). Albo wypozycjonować stronę :)
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: moris » 19 sie 2014, o 15:23

Ja nie jestem za samodzielną kampanią reklamową bo moim zdaniem może to bardziej zaszkodzić niż pomóc. Oczywiście jeśli ktoś się nie zna na reklamie. Ja wolę korzystać z pomocy agencji reklamowych. Ostatnio trafiłem na http://www.arcontact.pl/ i chcę im zlecić wydrukowanie katalogów oraz plakatów. Mają jak dla mnie dość niskie ceny i duże możliwości. Mało która agencja ma do dyspozycji drukarnię oraz tak duże doświadczenie.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: Gleniowa » 11 wrz 2014, o 16:11

Ale jak nie bardzo się na tym znasz, to jaki sens jest się w ogóle za to brać. Moze najpierw pomyśl o jakimś fajnym szkoleniu.Z tego co ostatnio widziałam tutaj http://xannsem.com/ , są teraz we wrześniu organizowane szkolenia. Skupiają sie na marketingu internetowym a szczególnie na Google Adwords, Black Hat SEO, Content Marketing jako element SEO, Social Media Marketing itd . Ale pomyśl , czy nie warto by było rozwijać sie w tym kierunku. Później z takiego szkolenia możesz wykorzystać informacje by samemu się rozwijać.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: zlosliwiec8 » 16 wrz 2014, o 16:28

Wydaje mi się, że samodzielna kampania reklamowa nie jest dobry pomysłem, jeśli nie masz o tym pojęcia. Nie wiele osób ma świadomość, że reklamując firmę na własną rękę może jej zaszkodzić. Takie rzeczy (przynajmniej na początku) warto zlecić profesjonalistom. Z tego co wiem ta firma http://seofabryka.pl/ od dawna zajmuje się pozycjonowaniem. Mają całkiem niezłe portfolio i atrakcyjne ceny. Możesz też ewentualnie zrobić jakiś kurs z zakresu marketingu i pozycjonowania ale trzeba się liczyć z tym, że to trochę potrwa.
no avatar
User

zosinek29

Posty

8

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:32

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: zosinek29 » 15 paź 2014, o 14:29

kwilczek pisze:Masz kilka rozwiązań:
1. Kampania AdWrods
2. Adsens czyli reklama na stronach powiązanych tematycznie
3. Pozycjonowanie - czyli widocznosć w wynikach organicznych
4. Reklamy, promocje, info o działalności na fanpage na Facebook

Jeśli nie znasz się na tym, jak to działa, szczególnie AdWrods, to polecam znaleźć osobę, która Ci w tym pomoże, lub zlecić to komuś kto się zna, bo można wtopić kase przy zle uruchomionej kampani i zrazić się do tego typu reklamy


twoje sposoby na zareklamowanie firmy są najlepsze;) Ja dodałabym tylko Voice Mailing, to też bardzo ciekawy i skuteczny sposób na przyciągnięcie klienta. Dowiedziałam się o nim z http://www.tidetelco.pl/produkty/polaczenia-wychodzace/voice-mailing i chcę wprowadzić go do swojej firmy. Tradycyjny mailing niestety nie przynosi już takich efektów jak kiedyś i trzeba zmienić taktykę;)
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: animka87 » 19 paź 2014, o 14:31

mozna samemu ale jeśli się nie znasz to utopisz pieniądze, niby to się wydaje - co to trudnego, a wcale łatwe nie jest bo oprócz wiedzy, trzeba mieć dużą intuicję :) jak chcesz to możesz sobie poczytać tutaj http://seofabryka.pl/google-adwords/ jak wygląda taka kampania i dlaczego nie warto jej robić samemu :)
no avatar
User

krystianw

Posty

5

Rejestracja

14 paź 2014, o 08:30

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: krystianw » 20 paź 2014, o 08:03

Jeśli ktoś ma pojęcie na temat reklamy - ok. Ale jeśli ktoś weźmie się za reklamę nieudolnie, to może przynieść więcej szkody niż pożytku. Znam gościa, który sam zrobił 'ulotki". Były straszne, a sami wiecie jak to świadczy o profesjonalnym wizerunku firmy.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: nataliakl » 21 paź 2014, o 11:08

Ciekawe rozwiązanie, ale trudno mi sobie wyobrazić, jak to dokładnie działa. Wolałabym faktycznie zaufać profesjonalistom albo samodzielnie opracować sobie jakąś strategię przy pomocy dostępnych narzędzi - a jest ich przecież sporo.
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: klar » 21 paź 2014, o 13:53

Obrazek

Możesz to zorganizować samodzielnie. Drukiem soczewkowym zajmuje się firma 3dprint.com.pl
Ty musisz zorganizować jedynie miejsce, ewentualnie dopracować treści, tak aby faktycznie metoda miała sens. Akurat taka forma promocji przynosi profity, wszystko musi być zwyczajnie dopracowane.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron