Kontrola własnego biura, jaka najlepsza?

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

maciej.arabski

Posty

3

Rejestracja

7 paź 2014, o 12:33

Kontrola własnego biura, jaka najlepsza?

Postautor: maciej.arabski » 7 paź 2014, o 12:56

Z racji pełnionej funkcji do mojego biura i dokumentów ma dostęp kilka osób. Jednak przed wyborami wolałbym się w jakiś sposób zabezpieczyć i mieć pod kontrolą sytuację kto wchodzi do mojego biura gdy jestem nieobecny. W tej kwestii mam pytanie czy budzik z ukrytą kamerą i detekcją ruchu będzie odpowiednim urządzeniem do kontroli tego procederu?
Doczytałem trochę na ten temat i taki sprzęt wydaje mi się najmniej inwazyjną i najlepsza opcją. Oczywiście proszę nie robić lamentu bo nie chcę nikogo szpiegować, bawić się w detektywa itp. Obraz będzie nagrywany tylko i wyłączeni w moim biurze oraz tylko i wyłącznie dla bezpieczeństwa urzędu którym kieruje. Z góry dziękuje za pomoc.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Kontrola własnego biura, jaka najlepsza?

Postautor: blackspade » 7 paź 2014, o 20:35

Co to za sprzęt, mógłbyś podać nazwę albo dać jakiegoś linka.
Wtedy będę mógł może coś więcej podpowiedzieć w temacie ;)
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Kontrola własnego biura, jaka najlepsza?

Postautor: armani » 8 paź 2014, o 06:47

Jak mówisz, że nie chcesz nikogo szpiegować itp. to zamontuj publicznie jakąś kamerkę,słyszałem że urzędnicy legalnie tak robią i wszystko jest w porządku. Przecież chyba nikt Ci za to głowy nie urwie
no avatar
User

maciej.arabski

Posty

3

Rejestracja

7 paź 2014, o 12:33

Re: Kontrola własnego biura, jaka najlepsza?

Postautor: maciej.arabski » 9 paź 2014, o 06:41

blackspade pisze:Co to za sprzęt, mógłbyś podać nazwę albo dać jakiegoś linka.
Wtedy będę mógł może coś więcej podpowiedzieć w temacie ;)


http://www.spyshop.pl/kamera-ip-dvr-32w ... t-472.html
Myślę nad takim, ze stałym dostępem do sieci, który daje możliwość zdalnego nadzoru. Wolałbym,żeby budzik stał sobie spokojnie i nie było przy nim żadnej ingerencji.
no avatar
User

maciej.arabski

Posty

3

Rejestracja

7 paź 2014, o 12:33

Re: Kontrola własnego biura, jaka najlepsza?

Postautor: maciej.arabski » 9 paź 2014, o 06:42

armani pisze:Jak mówisz, że nie chcesz nikogo szpiegować itp. to zamontuj publicznie jakąś kamerkę,słyszałem że urzędnicy legalnie tak robią i wszystko jest w porządku. Przecież chyba nikt Ci za to głowy nie urwie


Myślałem nad taką możliwością i w końcu się zdecyduje ale na razie nie chcę, żeby jakiś dziennikarzyna albo niezadowolony petent zrobił szum, że inwigiluje itp. itd. Wtedy wszyscy dookoła zaczną wymyślać jakiś spiski itp. sytuacje.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Kontrola własnego biura, jaka najlepsza?

Postautor: blackspade » 10 paź 2014, o 06:43

Sprzęt nie jest tani ale bardzo dobrej jakości, spyshop to wysoka półka jeśli chodzi o tego typu rzeczy.
Poza tym plus, za dostęp do sieci.
Wiedziałem, że są budziki z ukrytym rejestratorem i nawet miałem z nimi styczność aczkolwiek ze sprzętem który ma do niej dostęp jeszcze się nie spotkałem.
Jeśli jesteś przekonany to możesz spokojnie nabywać ale mimo wszystko pilnuj się bo ludzie rożnie odbierają tego typu rzeczy ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.146s | 16 Queries | GZIP : Off ]
cron