Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

maarcin66

Posty

6

Rejestracja

18 wrz 2014, o 12:27

Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: maarcin66 » 19 wrz 2014, o 11:32

Hej, może tutaj znajdę pomocne informacje. A mianowicie jakiś rok temu zaciągnąłem pożyczkę w parabanku. Po ok 3 miesiącach od regularnej spłaty straciłem prace i zaczeły się problemy z regularną spłatą co skutkowało pismami do domu i telefonami. Na początku ignorowałem problem ale chce pozbyć się tego długi i stąd też moje pytanie: czy ktoś wie jak i gdzie mogę sprawdzić jakie dokładnie mam dług ile odsetek itd? Ponieważ jak poszedłem do jednego z operatorów po nowy telefon to okazało się ze nie dostanę bo mam dług ale Pani nie potrafiła mi powiedzieć ile dokładnie. A mocno mnie to nurtuje, ktoś pomoże?
no avatar
User

kacha

Posty

8

Rejestracja

13 sie 2014, o 12:04

Re: Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: kacha » 19 wrz 2014, o 12:40

tutaj masz artykuł - jak sprawdzić długi - gdzie dość szczegółowo masz wyjaśnione jak to zrobić. Powodzenia, jak będziesz miał pytania to pisz na priv, w wolnym czasie pomogę, bo sam byłem w takiej sytuacji.
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze, znajdź najlepszą dla siebie firmę pożyczkową
no avatar
User

maarcin66

Posty

6

Rejestracja

18 wrz 2014, o 12:27

Re: Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: maarcin66 » 24 wrz 2014, o 13:20

kacha pisze:tutaj masz artykuł - jak sprawdzić długi - gdzie dość szczegółowo masz wyjaśnione jak to zrobić. Powodzenia, jak będziesz miał pytania to pisz na priv, w wolnym czasie pomogę, bo sam byłem w takiej sytuacji.


Dzięki, info sie przydało, polecam i pozdrawiam :)
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: sewery » 8 paź 2014, o 13:20

Mi się wydaję, że można w BIK. Co to jest możesz przeczytać tutaj: https://www.mini-credit.pl/czym-jest-biuro-informacji-kredytowej. Dokładnie nie wiem jak to się robi, bo nigdy nie miałem potrzeby...
no avatar
User

karidon

Posty

8

Rejestracja

13 sie 2020, o 05:53

Re: Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: karidon » 20 sie 2020, o 04:05

Weź się do roboty - to moja jedyna rada. Sam kiedyś miałem problemu i moją sprawę prowadził komornik http://www.monobar.pl/komornik-sadowy-p ... aciejczyk/ ale dzieki temu sam sie zmotywowalem i jakos zaczalem regularnie płacić. Dziś już nie mam tego kłopotu bo po kilku latach wyszedłem na prostą.
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: Inatka93 » 30 mar 2021, o 18:03

No właśnie mój tata też się nad tym zastanawia, ale nie wiem, czy znajdziemy gdzieś informacje na ten temat. Jeśli nie, to poszukam może tutaj https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... bie-zdroj/ pomocy. Wiem, że taki pośrednik zawsze powie więcej, niż jakbym ja sama szukała. Będzie wiedział, gdzie zapytać.
no avatar
User

stoperek

Posty

3507

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: stoperek » 2 sie 2021, o 03:03

no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Za dużo kredytów jak sprawdzić swoje długi ??

Postautor: OndajOn » 29 sty 2022, o 23:49

Wiem coś o tym, bo mój ojciec wziął naprawdę dużo chwilówek i spora sumka się z tego zrobiła. Gdyby nie konsolidacja chwilówek to byłoby naprawdę nieciekawie. Ale na szczęście udało mu się spłacić i stanąć na nogi
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 13 Queries | GZIP : Off ]