Kliknij i dzwoń?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

marta_gdynia

Posty

1

Rejestracja

30 maja 2011, o 12:40

Kliknij i dzwoń?

Postautor: marta_gdynia » 30 maja 2011, o 12:52

Witam,
Słyszeliście może o usłudze kliknijidzwon.pl ? Ja właśnie się dowiedziałam, że można umieścić na swojej stronie taką ikonę, która daje klientom możliwość darmowego dodzwonienia się do firmy przez stronę internetową (musi mieć tylko mikrofon i głośnik). Spotkałam się z nią na stronie jednego ze sklepów internetowych oraz hotelu. Zastanawiam się, czy nie umieścić takiej usługi na stronie własnej firmy, bo każdy kontakt to więcej szans sprzedażowych, a w dzisiejszych czasach trzeba łapać klientów w każdy możliwy sposób. Prowadzę sklep Internetowy i nie wiem co zrobić. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: Kliknij i dzwoń?

Postautor: Andreo » 9 cze 2011, o 11:54

Niby nie głupie, tylko nie każdy posiada mikrofon :P A poza tym - w jaki sposób odbywa się to połączenie? Przez Skype'a?
no avatar
User

MariuszK

Posty

4

Rejestracja

28 cze 2011, o 08:49

Re: Kliknij i dzwoń?

Postautor: MariuszK » 28 cze 2011, o 09:22

Prowadzę sklep Internetowy i nie wiem co zrobić. Co o tym myślicie?

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Trzeba to otwarcie powiedzieć, że ułatwienie kontaktu z firmą (w szczególności pierwszego kontaktu) jest jednym z czynników warunkujących sukces sprzedażowy. Taka forma kontaktu dla wielu osób byłaby atrakcyjna więc można spróbować to wdrożyć, a później obserwować efekty.
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: Kliknij i dzwoń?

Postautor: darful » 29 cze 2011, o 08:34

Ciekawa propozycja,a ceny też przystępne -choć dotyczy to najwyższy planu taryfowego
no avatar
User

Japaneczek

Posty

17

Rejestracja

27 lip 2011, o 17:22

Re: Kliknij i dzwoń?

Postautor: Japaneczek » 2 sie 2011, o 18:17

Trzeba by to przetestować... Ja osobiście nie bawiłbym się w tego typu rozmowy a wziąłbym komórkę i zadzwonił do sklepu bo jest to dla mnie szybsze i łatwiejsze... Myślę, że liczba telefonów dzięki takiej usłudze może wzrosnąć nie więcej niż o kilka procent....

Jeżeli ktoś się zdecyduje to niech napisze na forum o ile procentowo wzrosła mu ilość telefonów.
no avatar
User

waqart

Posty

4

Rejestracja

3 sie 2011, o 08:07

Re: Kliknij i dzwoń?

Postautor: waqart » 3 sie 2011, o 08:30

Ciekawe, ciekawe, szczególnie dla biznesu w internecie np. sklepu online. Teraz w większości laptopów są mikrofony, a ludzie lubią kontaktować się przez skype więc czemu nie :)
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: Kliknij i dzwoń?

Postautor: natalian » 5 sie 2011, o 07:34

O, bardzo fajna usługa, na pewno się komuś przyda. Jednak jak wyżej napisano - raczej nie wpłynie to znacząco na kontakt telefoniczny.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.205s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron