ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

mroczny_brat

Posty

11

Rejestracja

14 lip 2014, o 11:22

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: mroczny_brat » 12 sie 2014, o 11:20

Nieźle, no w mojej miejscowości jest centrum handlowe z osobnym piętrem dla lokali gastronomicznych i myślę, że Subway będzie tam pasował jak ulał.
no avatar
User

limitless

Posty

10

Rejestracja

16 lip 2014, o 09:05

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: limitless » 18 sie 2014, o 08:43

Wydaje mi się, że to dobry pomysł na lokalizację. Z jednej strony, mógłbyś się obawiać, że "zje" Cię konkurencja, skoro to jest całe piętro gastronomiczne, ale w przypadku centrów handlowych działa to chyba raczej na korzyść, inne lokale przyciągną do Ciebie klientów. Zresztą ludzie coraz częściej stawiają na świeże jedzenie, wiec subway ma tu szansę przebicia, jako lokal, który oferuje kanapki robione bezpośrednio na oczach klienta.
no avatar
User

mroczny_brat

Posty

11

Rejestracja

14 lip 2014, o 11:22

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: mroczny_brat » 4 wrz 2014, o 08:04

Też mi się tak wydaje, poza tym teraz w PL coraz bardziej panuje ten trend zdrowego jedzenia, a w subway'owych kanapkach jest dużo warzyw i ogólnie są raczej postrzegane jako zdrowie.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: zyjes » 20 paź 2014, o 12:48

Albo możesz iść we franczyzę albo w coś, czego na rynku jeszcze nie ma. A że na rynku chyba wszystko już jest, to pozostaje franczyza.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: bask » 17 wrz 2015, o 22:32

wiesz co, skontaktuj się może z „kcg doradztwo gastronomiczne”. myślę, że oni doradzą ci na co najlepiej się zdecydować
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: zarzadzaj_gip » 15 paź 2015, o 09:46

Witam, bez względu na to, jaki rodzaj kuchni będzie serwowany w lokalu, ważne jest, aby wdrożyć odpowiednie oprogramowanie, które pozwoli na sprawne zarządzanie całością. Oprogramowanie takie tworzy firma GiP. Pozwala ono zarządzać rezerwacjami, rozliczać kasy, rozliczać czas pracy pracowników, tworzyć raporty czy kontrolować stan magazynu. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej: http://gip.com.pl Zapraszamy!
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: animka87 » 19 paź 2015, o 08:03

Mnie bardzo podobają sie lokale takie domowe, nawet wyglądające jak bar mleczny ale z klimatem :) prosto domowo i swojsko :) natomiast nie to też jest najważniejsze tylko organizacja pracy posiadanie odpowiedniego oprogramowania, struktur itd. Np program do gastronomii pozwoli ci lepiej zarządzać zamówieniami, obsługiwać klientów sprawniej :) no i do tego must have ogarnięty kelner :--)
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: Diana21 » 28 paź 2015, o 12:51

Lokal gastronomiczny to przede wszystkim bardzo dużo sprzętu;) zamówić można go w hurtowni http://www.hybryda-gastro.pl/ mają duży wybór, dobre ceny, więc można załatwić wszystko za jednym razem;) jedzenie to coś, co praktycznie zawsze się sprzeda, jeśli jest dobre i w dobrej cenie;)
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: bask » 30 mar 2016, o 14:34

gastronomia to bardzo cięzki temat, niewiele restauracji utrzymuje sie na rynku. Warto swoja decyzje o otwarciu takiego lokalu skonsultować z firmą która zajemuje się doradztwem gastronomicznym, ze swojej strony moge polecić Ci kcg-consulting.pl , wspolpracujemy od kilku lat, jestem bardzo zadowolony z ich usług
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: ciekawy pomysł na lokal- gastronomia?

Postautor: Szolausiana » 12 wrz 2016, o 06:49

jeżeli zdecydujesz się na otwarcie restauracji będziesz potrzebować bardzo dobrego sprzętu polecam hybryda-gastro.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron