Muzyka na wesele

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Muzyka na wesele

Postautor: animka87 » 17 sty 2014, o 18:21

my mielismy kapele i nie chciałam zadnego dj ze wsi :)
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Muzyka na wesele

Postautor: zyjes » 17 kwie 2014, o 18:44

W dzisiejszych czasach dj na wesele sprawdza się o wiele lepiej niż orkiestra. Jest taniej i nowocześniej. Przynajmniej ja tak miałem. Byłem na trzech weselach i na dwóch był dj. Bez porównania z orkiestrą.
no avatar
User

Irek1980

Posty

3

Rejestracja

23 kwie 2014, o 06:04

Re: Muzyka na wesele

Postautor: Irek1980 » 24 kwie 2014, o 09:07

Też chciałbym żeby na moim weselu był DJ. Nie byłem w prawdzie na weselu na którym grał DJ ale lepszy jest niż zespół :)
szefrolet.pl - najlepsze rolety dla Twojego domu.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Muzyka na wesele

Postautor: kasiazosia » 25 kwie 2014, o 20:44

Ja po czasie powiem Wam, że nasz zespół to był strzał w 10, rozbawili towarzystwo, wszystkim się podobało, utwory były i takie znane wszystkim hity i nowe przeboje, oczepiny były na wesoło, a nie na drętwo, jak to czasem bywa...wszyscy członkowie zespołu ładnie śpiewali, nikt się nie upił, było naprawdę ok ;) Jakby ktoś szukał kiedyś zespołu weselnego na Śląsku, to polecam zespół Nostrado, choć przyznać muszę, że strasznie ciężko znaleźć u nich wolny termin, trzeba dużo wcześniej rezerwować, nam się jakimś fuksem udało :) Co do DJ-a to nigdy jeszcze nie miałam okazji uczestniczyć w weselu, na którym grałby DJ, a szkoda, bo chętnie bym sobie porównała, tak z czystej ciekawości :mrgreen:
no avatar
User

agent007

Posty

14

Rejestracja

10 cze 2012, o 20:37

Re: Muzyka na wesele

Postautor: agent007 » 15 maja 2014, o 19:04

animka87 pisze:my mielismy kapele i nie chciałam zadnego dj ze wsi :)

A ja uważam, że dobry DJ jest o wiele lepszym wyborem niż orkiestra. Zawsze to coś nowego i świeżego. Z wielu wesel, na których byłem, najlepiej wspominam właśnie te prowadzone przez DJ-a. Profesjonalnie poprowadził całą imprezę, goście bawili się świetnie. Repertuar też bardzo dobrze dobrany, bawili się przy nim i starzy i młodzi, bez wyjątku. Oświetlenie i nagłośnienie sali również na najwyższym poziomie. Jeśli szukacie dobrego DJ-a z północnej Polski, to mogę polecić DJ Pirata - polnischer DJ für Hochzeit.
no avatar
User

Obamka

Posty

94

Rejestracja

21 lis 2012, o 15:12

Re: Muzyka na wesele

Postautor: Obamka » 17 lip 2014, o 18:09

Młodzi to dopiero mają problemy. Zobaczcie: problemnastki.blogspot.com
"Jest Alternatywa na - Raje Podatkowe"
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: Muzyka na wesele

Postautor: valentyn » 31 lip 2014, o 10:59

u mnie grał Maciej Wilkanowski, tutaj jak ktoś by chciał namiary: http://djmw.pl/, do wiejskiego DJ'a było mu daleko, bardzo fajnie przeprowadził zabawy i całe wesele, bez żadnej chamówy i seksistowskich żartów, z czego słyną weselne kapele
no avatar
User

Hosly1949

Posty

1

Rejestracja

1 sie 2014, o 12:44

Re: Muzyka na wesele

Postautor: Hosly1949 » 1 sie 2014, o 12:52

Jak dla mnie, trzeba dopasować muzykę do większości gości - jeśli wiemy, że większość osób będzie się dobrze bawiła przy grającym zespole to wiadomy wybór. Byłem też na weselu gdzie były dwie sale - z DJem i z zespołem osobno. To była fana sprawa, ale wiadomo - drożej wychodzi.
no avatar
User

Jaankees

Posty

5

Rejestracja

8 sie 2014, o 10:42

Re: Muzyka na wesele

Postautor: Jaankees » 8 sie 2014, o 10:45

Dwie sale jedna z DJ-em, a druga z zespołem to dobry pomysł. Ja jednak wybrałbym DJ'a. Zabawy z DJ-em są świetne.
medic24h.pl - transport medyczny.
Sale weselne - Genesis-rudniki.pl
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Muzyka na wesele

Postautor: Hrumix » 24 wrz 2014, o 07:49

Myślę, że można poszukać lokalnie dobrych zespołów oraz popytać się znajomych. Na sam ślub dobrze jest też wynająć elegancki samochód. Z klasycznych polecam Mercedesa W111 z 1965 roku - zabytkowy-merc.pl. Co ciekawe w naszym kraju z tego rocznika jest tylko kilka egzemplarzy tego modelu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 13 Queries | GZIP : Off ]