Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: MartaJa » 24 lis 2013, o 11:08

Gdybyście mieli kupować mieszkanie, które ma na siebie zarabiać poprzez wynajem, to jaki byłby to lokal?
Chodzi mi o coś, co można kupić w Warszawie, jak np. http://www.ihouse.pl/warszawa/sprzedaz/mieszkanie
Ogólnie: jaki metraż, ile pokoi, jaka lokalizacja? Co waszym zdaniem najbardziej się opłaci?
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: kasiazosia » 14 sty 2014, o 21:16

Postawiłabym albo na komfortowo urządzone mieszkanie 2-3-pokojowe w dobrej lokalizacji, za które można sobie zawołać wysoką cenę, albo na skromnie, ale przytulnie urządzoną kawalerkę w pobliżu jakiejś uczelni wyższej :) Takie mieszkania mają obecnie największe wzięcie, jeśli chodzi o wynajem.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: kolaa » 9 lut 2014, o 11:49

Sprawdźcie nowe oferty mieszkań w Jeleniej Górze - http://www.ogrody-paulinum.pl/ . Jest to nowo powstałe osiedle w bardzo spokojnej górskiej okolicy. Mieszkania są naprawdę ładne, z bardzo ładnym wykończeniem. Polecam ofertę wszystkim zainteresowanym.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: kasiazosia » 12 lut 2014, o 13:18

Można też po prostu przejrzeć ogłoszenia nieruchomości z danego miasta, Warszawa ma tego całe mnóstwo, warto zobaczyć w jakich lokalizacjach nieruchomości są najdroższe, bo to daje informację na temat tego, na co jest popyt.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: apogeum » 19 lut 2014, o 11:30

Myślę, że obecnie dobrym i rozwijającym się miastem jest Bydgoszcz. Jak wiadomo ceny nieruchomości ciągle maleją tak więc obecnie jest bardzo dobry czas na zakup czegoś dla siebie.
Poza tym wystarczy wejść na tę stronę: mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz aby zobaczyć, że wynajem w tym mieście wcale tak mało nie kosztuje tak więc inwestycja ta może się okazać bardzo opłacalna.
Jest to również dobre zabezpieczenie dla nas na emeryturę. Jak wiadomo pieniądze mogą mocno stracić na wartości. Mieszkania raczej idą tylko w górę.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: bizz » 19 lut 2014, o 21:46

Sprawdźcie nowe oferty domków jednorodzinnych w Wilanowie - http://osiedlekapriola.pl/o-osiedlu/ . Jest to jedna z najspokojniejszych dzielnic w Warszawie. Domki są naprawdę ładne, z doskonałym wykończeniem. Polecam ofertę wszystkim zainteresowanym. Bardzo łatwa komunikacja z wszystkimi ważnymi miejscami typu szkoły, sklepy itp. w okolicy.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: zyjes » 10 mar 2014, o 13:18

Jak już zamknięte osiedle to powinna być w pakiecie ochrona? Ale może się mylę. W każdym razie firma ochroniarska jest na osiedlach na Solcu, Ochocie i Bemowie na pewno. Tu też powinna być.
no avatar
User

mirabelka

Posty

1

Rejestracja

28 lip 2014, o 17:42

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: mirabelka » 28 lip 2014, o 18:20

Naprawdę chcesz inwestować w mieszkanie pod wynajem? Nie boisz się problemów z lokatorami? Ja wolałabym zainwestować w jakiś fundusz inwestycyjny albo krótkoterminową lokatę.Teraz w skoku wołomin można założyć lokatę na piątkę oprocentowaniem stałym 5,5%. Oferta trwa bodajże do 31 lipca a wpłata minimalna to 10 tysięcy.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: zlosliwiec8 » 30 lis 2014, o 10:53

Z każdym lokatorem można sobie poradzić. Wystarczy spisać odpowiednią umowę. Moim zdaniem inwestycja w mieszkanie to najlepsza opcja na chwilę obecną. Sam zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Warszawie lub Gdańsku od tej firmy http://www.vivainvest.pl/. Mają bardzo ciekawą ofertę zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.
no avatar
User

pleasanonar

Posty

18

Rejestracja

26 lip 2015, o 11:18

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: pleasanonar » 29 lip 2015, o 11:00

A ja w trochę innej kwestii. Kupiłem dom pod wynajem. Jest piękny i dobrze skomunikowany, ale potrzeba w nim remontu. Pomalowałem już ściany, firma Holz-treppen.com.pl schody drewniane odświeżyła stare schody. Szukam jeszcze firmy, która wyremontuje, a właściwie wybuduje od początku taras. Możecie mi kogoś polecić?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.153s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron