Inwestowanie - porady

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Inwestowanie - porady

Postautor: monika87 » 13 mar 2014, o 14:05

Czy ktoś z Was inwestował swoje oszczędności w udziały w małych i średnich przedsiębiorstwach, które posiadają wysokie predyspozycje do rozwoju i wzrostu? Pytam, ponieważ ostatnio natknęłam się na raport dotyczący stóp zysku w inwestycji tego typu. np. w przypadku BPH Akcji Dynamicznych Spółek stopa zysku po 12 miesiącach wynosi +15,47%, po 24 miesiącach +24,47%, zaś po 60 miesiącach +87,11% źródło: http://www.bphtfi.pl/klienci-indywidualni/fundusze-inwestycyjne/fio/bph-akcji-dynamicznych-spolek/ Co myślicie o takim rodzaju inwestowania?
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: januszl » 17 mar 2014, o 08:39

No jasne, każdy szuka czegoś konkretnego. Ja działam tu z wieloma znajomymi, zarabiamy codziennie , widzimy to w swych biurach. Lepszej rzeczy nie potrzeba =-=-• Witam, przedstawię tu Państwu firmę w której regularnie zarabiam, [ na razie na 3 kontach] Firma sprawdzona, konkretna i dająca solidne dochody. Dołącz do mnie i też zarabiaj. Tu nie musisz nikogo zapraszać, jedynie jak chcesz. Praca tu sprowadza się do wykupienia pakietu i codziennego obserwowania jak rośnie kasa. Jest to idealne rozwiązanie na dochód przez wiele lat. Obecnie nie ma lepszej i bardziej dochodowej formy zarabiania. Zajmuję się tym od ok. 2 tyg. i tę firmę mogę polecić z czystym sumieniem. Decyduj i pisz lub dzwoń – 609 583 837 Zapraszam – Janusz .
• Firma Legalnie zarejestrowana w Szwajcarii.
• Strona jest w języku niemieckim, angielskim, tureckim - tłumaczą powoli na inne języki ( w tym Polski )
• Atrakcyjna możliwość interesu z niską inwestycją startową.
• Powracające pasywne zarobki.
• Zarabianie pieniędzy także bez zapraszania ludzi do projektu.
• Nie trzeba nic sprzedawać.
• Zbiór metali szlachetnych, złoto i srebro.
• Możliwość wybudowania sobie dodatkowego źródła dochodów z domu, przez internet.
• Z jednorazowej wpłaty 25€ otrzymać więcej niż 10.000€. Nawet, jeśli nie zaprasza się ludzi.
• Projekt jedyny w swoim rodzaju. System stworzony, projektowany przez firmę SCC.
• 7 źródeł dochodu.
• Udział w obrotach firmy.
• Unikalna koncepcja na całym świecie - system EPS.
• Wpłaty i wypłaty na razie tylko z/na konto bankowe.
• Bez zapraszania partnerów, dostaje się partnerów i dostaje się z nich prowizje które można sobie wypłacać i dzięki którym budują się dla nas pasywne zarobki.
• Oprócz 10.000€ bonus, zbiera się nam złoto, które po uzbieraniu minimum do wypłaty złota, dostarczą je nam nawet do domu.
• I jeszcze do tego projekt posiada coś jak skarbonkę w którą też wpada część naszych zarobków, tylko oprocentowaną nie jak w banku, procenty na rok, tylko procenty co miesiąc! To też po uzyskaniu minimum do wypłaty można sobie wypłacić! Czyli jeszcze jedno źródło zarobku stamtąd!
• A i Ci bardziej aktywni, którzy zapraszają Partnerów do programu są dobrze wynagradzani, bo mają z Partnerów przez siebie zaproszonych większe prowizje, idą szybciej do przodu i budują sobie szybciej pasywne zarobki.
• Zarabia w projekcie każdy!
• TU MASZ OPIS CAŁEGO TEMATU = http://www.hyipforum.pl/index.php?/topi ... %2Bconcept
• Tu masz link do strony i rejestracji- w razie potrzeby pomagam , również możliwość dogłębnego poznania tematu przez skype = https://scc2000.com?client=amberus
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: zyjes » 19 mar 2014, o 17:08

A może warto założyć własne biznes? Ja od kilku miesięcy zastanawiam się czy biuro ochrony to nie jest dobry pomysł, bo w mieście dzieje się dużo imprez, które trzeba obstawiać. Poza tym dużo można zarobić ochraniając domy czy firmy. Interwencji w miesiącu nie ma dużo, a umowy na kilka da się podpisać.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: januszl » 19 mar 2014, o 17:55

Znasz się na tym? Wiesz że obecnie ochroniarz to minimum 3 miesiące kursu i dopiero otrzymasz uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony? Obecny koszt to ok. 2 tyś.zł A gdzie ewentualny zakup broni? Można i bez, ale jest wiele warunków aby to ostatecznie osiągnąć.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: kasiazosia » 9 maja 2014, o 13:15

monika jeszcze trzeba potrafić ocenić ryzyko korporacyjne, ale masz rację, że jest to dość bezpieczny, dochodowy sposób na inwestowanie posiadanych zasobów.
no avatar
User

winnimo

Posty

1

Rejestracja

22 lip 2014, o 09:41

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: winnimo » 22 lip 2014, o 09:44

Od dłuższego czasu pracuje w domu i się tego nie wstydzę. Na początku owszem, wstydziłam się i ukrywałam, dziś nawet nie wiem, dlaczego. Moje zarobki są równie wysokie, co koleżanek na etatach, a często nawet wyższe. "Na starcie" nie było mi prosto, bo nic nie wiedziałam na ten temat.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: RafałSek » 13 lip 2021, o 07:03

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o wybór skutecznych opcji inwestowania na długie lata, to akurat w mojej opinii warto zastanowić się nad metalami szlachetnymi, a dokładnie złotem i srebrem które skutecznie przetrzymuje wartość i też systematycznie drożeje dzięki czemu jako lokata na długie lata będzie najlepszą z opcji którą później można przekazać swoim dzieciom jak dorosną. Co do wyboru to polecam odwiedzić mennicę skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie znajdziecie duże możliwości sztabek, monet, czy również biżuterii. Ceny najlepsze i pewność, że realizacja będzie przeprowadzona na czas.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: sewery » 23 gru 2021, o 11:18

Myślę, że lokata to bardzo ciekawe rozwiązanie. Sam widziałem wiele ciekawych ofert, m.in. Banku Spółdzielczego Lubaczów, który oferuje loterię autolokata: https://www.bslubaczow.pl/oszczedzanie-i/autolokata-loteria,992 :) Dzięki niej każdy kto ulokuje m.in. 2 tys. zł zyskuje jeden kupon na loterii. Można wygrać samochód osobowy i wiele innych cennych nagród ;)
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: rannyptaszek » 29 gru 2021, o 13:54

To poważny temat, więc wiedzę powinno się czerpać ze sprawdzonego źródła np. doradcy z doświadczeniem http://zarabiajmy.pl/. Wtedy unikniemy pułapki utopienia pieniędzy w kryzysowe branże, czy firmy, które nie są pod nadzorem knf.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: OndajOn » 7 sty 2022, o 00:15

Porad na pewno warto szukać w sieci na portalach eksperckich albo u specjalistów. Ja w ten sposób naprawdę wiele się nauczyłam i teraz chcę zainwestować w fundusze zrównoważone . Oby się to opłaciło i pieniążki się pomnożyły :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 13 Queries | GZIP : Off ]