Innowacyjne lokaty.

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Innowacyjne lokaty.

Postautor: januszl » 11 mar 2013, o 15:38

Obecna nowość to lokata a raczej fundusz inwestycyjny gdzie nie ponosimy Żadnych kosztów a dodatkowo możemy w tej firmie zarabiać legalnie na umowę. Fundusz to Multi firmy AXA. Pracując zarabiamy co miesiąc coraz więcej tworząc swoją strukturę za którą mamy płacone co miesiąc . Więcej szczegółów na blogu , nazwa -avrio24--- ebiznesnet24.blogspot.com Również jest w stopce. Jest to bardzo dobra forma dodatkowego zarobku nie tylko dla osób bezrobotnych. :)
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

aneczka26

Posty

4

Rejestracja

15 mar 2013, o 10:34

Re: Innowacyjne lokaty.

Postautor: aneczka26 » 15 mar 2013, o 10:45

Czy to jest rodzaj lokaty strukturyzowanej?
Porównanie ofert depozytów bankowych czyli tzw. ranking lokat, pomoże wybrać najwyżej oprocentowaną lokatę.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Innowacyjne lokaty.

Postautor: januszl » 17 mar 2013, o 07:58

Nie wiem czy jest ona strukturyzowana ,ale wiem że to się opłaci. Można wybrać też lokowanie środków w dowolnej chwili od 50 do 500 zł miesięcznie na 30% rocznie. Firma Polska, działa od lat. Możemy nawet pracować w tej firmie zdalnie i zarabiać dodatkowo. Wszystko na blogu - - ebiznesnet24.blogspot.com - zakładka PKB. Polecam , tu wpłacamy kiedy nam pasuje i ile pasuje. :)
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

pietrucha55

Posty

1

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:54

Re: Innowacyjne lokaty.

Postautor: pietrucha55 » 21 lip 2014, o 16:57

Dziwna trochę ta oferta. Pierwsze moje skojarzenie to piramida finansowa chociaż zapewne się mylę. Ja uważam, że najkorzystniejsze są lokaty, wbrew pozorom można na nich jeszcze coś zarobić. Wystarczy przeglądać na bieżąco rankingi lokat. Ja ostatnio dowiedziałam się, że do 31 lipca w Skoku wołomin można otworzyć lokatę na piątkę z oprocentowaniem 5,5% przy minimalnej wpłacie 10K. Jak dla mnie wkład jest śmiesznie niski bo gdzieś (chyba w Lion's Banku) jest podobna lokata ale trzeba wpłacić sporo więcej-bodajże 100 tys.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.074s | 13 Queries | GZIP : Off ]