Jak zainwestować pieniądze

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

Piotr84

Posty

2

Rejestracja

28 maja 2014, o 09:23

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Piotr84 » 28 maja 2014, o 21:26

moim zdaniem FI to dobre rozwiązanie.
no avatar
User

Mahor

Posty

1

Rejestracja

16 lip 2014, o 09:51

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Mahor » 16 lip 2014, o 09:59

Są też konta oszczędnościowe połączone z funduszem inwestycyjnym - możesz dowolnie manewrować środkami w obrębie różnych funduszy ( a i tak masz gwarantowany zysk z podstawowej lokaty).

__________________
Ubezpieczenia w Krakowie
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: speed_of_sound » 18 lip 2014, o 15:14

Konta oszczędnościowe połączone z FI to raczej ryzyko bez jakiegoś większego oprocentowania. Jakoś jestem sceptyczny takim rozwiązaniom. Bardziej już bym polecał się zainteresować obligacjami korporacyjnymi. Jest to relatywnie nowy instrument finansowy, w Polsce obecny od 2009 roku. W tym artykule jest dokładnie wyjaśnione czym są obligacje korporacyjne. Może to jakoś wyjaśni tę tematykę i pokaże, że nie ma co się jakoś specjalnie obawiać inwestowania w obligacje korporacyjne.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: januszl » 18 lip 2014, o 19:51

Ziemia, działki , złoto. Inwestycje już od 25 zł.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

sittor

Posty

1

Rejestracja

8 lis 2014, o 18:08

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: sittor » 8 lis 2014, o 18:11

Jeśli prowadzisz swoją firmę, to z pewnością warto pomyśleć o jej ubezpieczeniu, to bezcenna inwestycja. Tak samo jak ubezpieczenie w życie swoje, swojej rodziny. Warto też kupić choć jedno mieszkanie za gotówkę i je wynajmować (ewentualnie nieduży kredyt).
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: zlosliwiec8 » 30 lis 2014, o 10:51

Moim zdaniem świetnym pomysłem jest zakup mieszkania pod wynajem. Można na tym nieźle zarobić, jest to też jakieś zabezpieczenie na przyszłość Ja zastanawiam się nad zakupem mieszkania od tej firmy http://www.vivainvest.pl/ Mają konkretną ofertę i wydaje mi się, że warto z niej skorzystać.
Awatar użytkownika
User

Krnąbek

Posty

34

Rejestracja

2 gru 2014, o 22:11

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Krnąbek » 10 gru 2014, o 10:40

zlosliwiec8 pisze:Moim zdaniem świetnym pomysłem jest zakup mieszkania pod wynajem. Można na tym nieźle zarobić, jest to też jakieś zabezpieczenie na przyszłość

Dziś w radiu mówili, że ze statystyk wynika, iż inwestycje mieszkaniowe często się nie zwracają. Wyjątkiem jest warszawski rynek nieruchomości, który wciąż daje zarobić.
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: monika87 » 29 gru 2014, o 10:18

Piotr84 pisze:moim zdaniem FI to dobre rozwiązanie.
@Piotr84 – nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Fundusz inwestycyjne to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy oczekują na zysk przy minimalnym wysiłku. FI nie wymagają od inwestorów bogatej wiedzy z dziedziny inwestowania. Niezależnie od wyboru funduszu będziemy mieć zagwarantowane fachowe zarządzanie naszymi środkami. Przed podjęciem tak ważnej decyzji warto też przeanalizować stopy zwrotu poszczególnych FI, często w internecie publikowane są specjalne zestawienia, tego typu jak te - https://www.bphtfi.pl/stopy-zwrotu.
no avatar
User

lucynkaa

Posty

25

Rejestracja

10 gru 2014, o 14:20

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: lucynkaa » 30 gru 2014, o 09:58

Ciekawa propozycja. Ale ja chyba wolę tradycyjne oszczędzanie. Np. takie sztabki srebra są w dość dobrej cenie także chyba można by spróbować. A faktycznie teraz bardziej się opłaca srebro czy jednak złoto?
Awatar użytkownika
User

antoni75

Posty

4

Rejestracja

11 sty 2015, o 15:33

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: antoni75 » 15 sty 2015, o 11:51

Świetną inwestycją jest złoto ;)
Der Weg von der Erde zu den Sternen ist nicht eben.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.466s | 15 Queries | GZIP : Off ]