zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

belflower

Posty

1

Rejestracja

15 lut 2011, o 16:36

zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Postautor: belflower » 15 lut 2011, o 16:43

Witam, planuję otworzyć firmę zatrudniającą opiekunki do dziecka z angielskim tzn opiekowałyby się tyle godzin ile pasowałoby rodzicom, ale przez np 60min nauczałyby angielskiego poprzez zabawę, słuchanie muzyki itp. (Ja bym układała plan zajęć oraz materiały np płyty CD). Co o tym myślicie?
no avatar
User

Mirek2

Posty

21

Rejestracja

6 gru 2010, o 10:48

Re: zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Postautor: Mirek2 » 16 lut 2011, o 17:15

Można najpierw spróbować na czarno w pojedynkę (bez działalności) i w ten sposób ocenić szansę powodzenia.
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Postautor: dagmaro » 5 lip 2011, o 07:55

Myślę, że to bardzo ciekawy pomysł. Szkoły językowe są potwornie drogie, a takie indywidualne lekcje mogą bardzo pomóc maluchowi. Ważne jest, żeby zatrudniane przez ciebie osoby potrafiły opiekować się dzieckiem jednocześnie umiejętnie uczyły go, ale nie zniechęciły do dalszej nauki. Życzę powodzenia!
no avatar
User

Moj.TaniZUS

Posty

10

Rejestracja

15 lip 2011, o 14:13

Re: zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Postautor: Moj.TaniZUS » 15 lip 2011, o 14:35

Twoja działalność na pewno znajdzie nabywców - to pewne. I myślę ze z czasem będzie Ci przybywało klientów :) trzymam kciuki za sukces ;)
no avatar
User

Grzegorzunio

Posty

7

Rejestracja

25 lip 2011, o 12:00

Re: zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Postautor: Grzegorzunio » 27 lip 2011, o 12:41

Myślę, że to ma szansę się udać - zwłaszcza, że mamy u nas boom na zatrudnianie opiekunek i naukę angielskiego od najmłodszych lat. A chętnych do takiej pracy pewnie też nie będzie brakowało, podobnie jak klientów ;)
no avatar
User

piotrekSL

Posty

3

Rejestracja

25 lip 2011, o 14:12

Re: zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Postautor: piotrekSL » 28 lip 2011, o 13:14

Myślę, że po jakimś czasie z powodzeniem mogłabyś rozbudować ofertę także o inne języki, bo pomysł super :)
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: zatrudnianie opiekunek do dziecka z angielskim

Postautor: Andreo » 29 lip 2011, o 13:49

Pomysł naprawdę bardzo ciekawy, tylko teraz trudniej z realizacją :) ale trzymam kciuki, informuj w miarę o postępach jeśli podejmiesz się tej działalności :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 13 Queries | GZIP : Off ]