Kupno czy wynajem?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: kolaa » 16 sie 2013, o 12:11

Zajrzyjcie na portal, na którym znajdują się aktualne informacje na temat programu mieszkania dla młodych - http://www.mieszkanie-dla-mlodych.pl/ . Zasady programu, poradnik hipoteczny oraz dostępny kalkulator oraz porównywarka kredytów.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

janetszanel19

Posty

5

Rejestracja

28 sie 2013, o 18:26

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: janetszanel19 » 28 sie 2013, o 18:33

Lepiej kupić, zwłaszcza teraz jak jest tanio.
Jakie lokaty terminowe są najlepsze? Ja sprawdzam ranking ofert.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: MartaJa » 8 gru 2013, o 15:02

Nie zawsze odpowiedź jest jedna. Jeśli ktoś nie wiąże swojej przyszłości z danym miastem i wie, że na przykład popracuje tam tylko przez jakiś czas, lepiej jest wynajmować.
Ceny widać są zbliżone do raty, jaką trzeba płacić przy zakupie, np: http://www.ihouse.pl/krakow/wynajem/mieszkanie, ale wiadomo - na dłuższą metę bardziej opłacalny jest oczywiście zakup, nawet na kredyt.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: krzysztofol » 9 gru 2013, o 08:37

Oczywiście, że mieszkanie obecnie o wiele lepiej jest kupić -nawet jeśli wymaga to wzięcia kredytu hipotecznego.Głównie z tego względu, że ceny są niższe niż na przykład 2-3 lata temu.
Najważniejsze jest wyliczenie swojej zdolności kredytowej - będziecie mogli nastawić się w jakiej cenie możecie szukać mieszkania. Polecam skorzystać z tego źródła - znajduje się tam dobry kalkulator zdolności kredytowej.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: zyjes » 11 sty 2014, o 14:52

Najlepiej kupić na kredyt a potem komuś wynajmować. Spłaca nam część kredytu i po 10 latach nieruchomość jest nasza. Zależy też od miejsca. Wiadomo, że kwatery prywatne zakopane są o wiele droższe niż mały domek w Opolu. Trzeba wiedzieć na czym konkretnie chcemy zarobić.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: animka87 » 9 cze 2014, o 09:36

my sie wlasnie zastanawiamy nad wybudowaniem takiej pod wynajem ale poki co zbieramy papiery, pozwolenia i inne - troche tego jest a ile jeszcze przed nami masakra ! w kołobrzegu mamy fajna działke ale nie wiem czy musze koniecznie robic badania archeologiczne przed budową? zna się ktos na tym ? jak coś to znalazłam sobie takiego specjaliste http://archeojakub.pl/ aczkolwiek jak pomysle ze znow kilka tygodni sie wydluzy cala procedura to srednio m isie to uśmiecha.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: zyjes » 14 lip 2014, o 13:18

Musisz zaryzykować. Nikt za Ciebie nie wybierze. Aczkolwiek jak się uda, to masz pewną przyszłość.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: zlosliwiec8 » 30 lis 2014, o 10:48

Ja jestem za kupnem mieszkania. Oczywiście jeśli ma się pewność, że spędzi się w danym mieście dużo czasu. My z żoną chcemy kupić dwa mieszkania w Warszawie od tej firmy http://www.vivainvest.pl/ Jedno będzie dla nas a drugie pod wynajem.
no avatar
User

bcha

Posty

8

Rejestracja

30 kwie 2017, o 06:51

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: bcha » 30 kwie 2017, o 06:56

To prawda, że jeśli nie planujesz osiadania na dłużej, to nie warto kupować. Jeśli ktoś jednak wie, że chce zostać w jakimś miejscu, to na pewno lepiej zainwestować w zakup mieszkania lub domu. Co ciekawe, można się zorientować w inwestycjach pod miastem, gdzie ceny są niższe, na przykład w okolicach Radzymina można zobaczyć ofertę osiedla Akacjowa Aleja, ceny są niższe niż w samej stolicy.
no avatar
User

Dawson

Posty

28

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:59

Re: Kupno czy wynajem?

Postautor: Dawson » 5 maja 2017, o 12:13

Wszystko jest zależne od tego jakie są nasze fundusze. Wiadome jest, że lepiej mieć własne cztery ściany, niż płacić komuś. Ale są różne sytuacje, ja musiałem wybrać ta drugą opcję. Znalazłem ciekawą ofertę - wynajem mieszkania Rzeszów, a teraz powoli rozglądam się za domem. Mam nadzieje, że za niedługo zacznę żyć na swoim :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.210s | 13 Queries | GZIP : Off ]