Zdolność kredytowa

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: animka87 » 11 sty 2014, o 11:53

wiesz co przez neta nikt ci w 100% nie określi twojej zdolności kredytowej - najlepiej udaj się do banku i tam ją oblicz. ;) z takich ciekawszych ofert kredytowych to na pewno ten bank: http://www.vwbank.pl/ jest godny rozważenia. mają dobre warunki jeśli chodzi o spłatę i 0% prowizji :) a kalkulatorom na stronkach nie wierz bo to tylko orientacyjne dane są :)
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: zlosliwiec8 » 29 cze 2014, o 17:10

Dokładnie, najlepiej iść do banku, żeby wyliczyli ci zdolność kredytową. Ja ostatnio czytałem o kredycie hipotecznym na http://www.comperia.pl/forum/kredyty/30-na-ile-maksymalnie-kredyt-hipoteczny.html i zastanawiałem się czy mam szansę na coś takiego. Byłem w piątek w banku i okazało się, że jak najbardziej mam zdolność i mogę pozyczyć nawet więcej niż chciałem. Niestety zanim trafiłem do banku w którym zaproponowano mi korzystne warunki musiałem się sporo nachodzić.
no avatar
User

Danka531

Posty

22

Rejestracja

26 wrz 2020, o 08:06

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: Danka531 » 25 lip 2021, o 08:32

Jeśli chcesz obliczyć, a zwłaszcza poprawić swoją zdolność kredytową to skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, wejdź na stronę: albertkredyty.pl/atykomornik.html
albertkredyty.pl
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: nierra » 1 paź 2022, o 02:42

Sądzę nie ma nic niespotykanego w pożyczaniu pieniędzy, ale koniecznie należy pamiętać, że będzie to zobowiązanie do spłacenia. Oczywiście różnie w życiu jest i gdyby spłata chwilówek Poznań okazała się kłopotliwa to trzeba szukać rozwiązań np. instrumentów finansowych np. konsolidacji.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.076s | 15 Queries | GZIP : Off ]