Tworzenie stron internetowych

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Tworzenie stron internetowych

Postautor: Gleniowa » 25 kwie 2014, o 14:36

Chce rozkręcic własny interes i teraz nie wiem czy lepiej zrobić strone samemu jesli to tak w jaki sposób, czy zlecić to profesjonaliście jeśli tak to macie jakieś namiary?
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: kasiarz22 » 25 kwie 2014, o 15:01

Jeśli już kiedyś robiłaś jakąś stronę internetową to może skorzystaj z kreatora który jest na stronie WebWaveCms, z tego co czytałem to fajny bo prosty w obsłudze kreator a mam sporo opcji wiec jest sie w czym bawić. A jeśli nie robiłaś jeszcze tego to nie wiem czy podejmowałbym sie takiego wyzwania, chociaż co Ci szkodzi spróbować.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: piotrek5467 » 30 kwie 2014, o 14:55

Na pewno musisz mieć serwer na którym postawisz stronę www. Możesz decydować się na kreatory lub jak wolisz własny serwer to opcja zapewnia więcej możliwości. Serwer możesz wynajmować np. w ideal.pl za 499 zł za m-c. Jeśli np stawiasz portal lub kilka storn lepszym wyborem jest serwer.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: lwiątko » 6 maja 2014, o 20:41

Myślę, że lepiej postawić na profesjonalistę.
Już na pierwszy rzut oka widać, czy strona była robiona prze fachowca, czy przez laika. A takie pierwsze wrażenie ma spory wpływ na opinię klientów o firmie.
Zerknij sobie np. na tę stronkę:https://zlapgrafika.pl/. Określasz, jakim budżetem dysponujesz i ludzie robią projekty na miarę Twoich potrzeb. Fajna opcja moim zdaniem :)
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: piotrek5467 » 8 cze 2014, o 14:24

Na rynku jest wiele firm, które zajmują się tworzeniem stron. Jesłi chodzi o strony www poznań to jest to jedna z tych poznańskich agencji, która ma spore doświadczenie.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: zyjes » 16 cze 2014, o 21:07

Ja mogę od siebie polecić firmę bizzit. Wiem, że tworzenie stron to dla nich codzienność od kilku dobry lat, więc śmiało możesz do nich uderzyć.
no avatar
User

heniopix

Posty

2

Rejestracja

20 cze 2014, o 09:32

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: heniopix » 20 cze 2014, o 09:35

A do czego ma służyć strona? jeśli do reklamy, to oprócz zrobienia dobrej strony trzeba ją pozycjonować, więc najlepiej skontaktuj się z firmą która zapewnia taką usługę, bo nie każda ładna strona jest dobra do pozycjonowania itp. A od tego zależy przecież sukces.
no avatar
User

masquerade90

Posty

5

Rejestracja

22 lip 2014, o 12:29

Lokalizacja

Łódź

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: masquerade90 » 22 lip 2014, o 13:19

Zdecydowanie profesjonaliście i warto uczulić na to, żeby została od razu zoptymalizowana pod wyszukiwarkę
Awatar użytkownika
User

mkrawczykowski

Posty

22

Rejestracja

5 sty 2012, o 14:09

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: mkrawczykowski » 5 sie 2014, o 16:07

Znam kilka firm, które mają stronę "taka sobie", a i tak mają z niej klientów. Wniosek: można sobie poradzić i mając nie najpiękniejszą stronę. Problem w tym, że z nie do końca dopracowaną stroną trudniej jest docierać do klientów. Prawdą jest, że dobrze przygotowana strona pomaga w biznesie. A dobrze dopracowana będzie głównie wtedy, gdy ktoś, kto ją zrobi - ma doświadczenie. W razie czego - polecam się: http://Krawczykowski.net.pl.

Aha, i zerknij w link w stopce - podejrzewam, że będzie przydatny :)
Jak stworzyć skuteczną stronę internetową, która wpłynie na Twoje dochody? -
zobacz darmowy ebook: http://krawczykowski.net.pl/za-darmo
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Tworzenie stron internetowych

Postautor: kolaa » 13 sie 2014, o 17:51

Dobrą ofertę tworzenia stron internetowych mają w firmie IBE - kliknij tutaj . Prócz tego firma zajmuje się również pozycjonowaniem, a także oferują domeny z końcówką firma.pl, serwery wirtualne oraz konta e-mail dla firm. Polecam.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 13 Queries | GZIP : Off ]