Działka na Mazurach - w ratach.

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Działka na Mazurach - w ratach.

Postautor: januszl » 16 maja 2014, o 09:00

Powierzchnia działek ok. 3000 m2. Masz wybór działki. Pięknie położone nad jeziorem. Możliwość zakupu działki w ratach, po nawet 300 zł. miesięcznie daje Ci wyjątkową okazję najbardziej dochodowej lokaty w Polsce. Ziemia zawsze jest w cenie, a zakup na takich warunkach daje Ci największą możliwość dochodu. Działki wartości 90 tyś.zł nabywasz za ułamek tej sumy i stajesz się pełnoprawnym właścicielem. Może to być działka dla Ciebie, dla dzieci. dla kogo chcesz. Jeśli podejmiesz dodatkowo współpracę z firmą sprzedającą działki to dodatkowo zarobisz. Możesz też nawet uzyskać taką działkę praktycznie bez kosztów, czyli opłacasz ratę z zarobionych pieniędzy. Czy jest lepsza forma dochodu i uzyskania w efekcie bardzo dużego dochodu z sprzedaży takiej działki? Nabytej w tak korzystny sposób? Wiele osób szuka pewnej dochodowej lokaty. Tu ma najpewniejszą.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

aniamarcel

Posty

3

Rejestracja

21 maja 2014, o 17:42

Re: Działka na Mazurach - w ratach.

Postautor: aniamarcel » 21 maja 2014, o 17:55

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jak taki dochodowy interes to sam kup
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Działka na Mazurach - w ratach.

Postautor: januszl » 22 maja 2014, o 12:57

A myślisz że nie kupiłem? A swoją drogą to zanim odpowiesz to sprawdź - wtedy uwierzysz.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Działka na Mazurach - w ratach.

Postautor: januszl » 3 cze 2014, o 17:18

Wszelkie szczegóły w tym temacie - http://inwestycje-grunty.pl/janusz/
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Działka na Mazurach - w ratach.

Postautor: arabika » 23 mar 2022, o 08:36

W sumie ja póki co jeszcze nie mam takiej działki, ale na ten moment zdecydowanie najbardziej interesuje mnie kwestia budowy domu na działce leśnej. Myślę, że świetnie o tej sprawie napisano w https://geoo.pl/blog/dzialka-lesna-czy- ... ce-lesnej/ jak najbardziej tego typu informacje mogą okazać się niezwykle przydatne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.171s | 13 Queries | GZIP : Off ]