Jak zainwestować pieniądze

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

Lange

Posty

20

Rejestracja

18 wrz 2012, o 16:25

Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Lange » 17 gru 2012, o 11:17

Jak to mawia prezes największej partii opozycyjnej 'żyjemy we wciąż zniewolonym kraju'. Nie wiem co poeta... przepraszam, prezes miał na myśli, ale niestabilność w umysłach i niepokój wśród potencjalnych inwestorów prowokuje pytanie: jak zainwestować pieniądze? Mennica Polska ma wiele ofert inwestycyjnych. Metale szlachetne, kamienie szlachetne, a przy tym oferta depozytu i gwarancja wykupu w każdej chwili, to chyba to o co chodzi współczesnemu inwestorowi. W 1766 roku król Stanisław August Poniatowski zadecydował się założyć tę instytucję służącą Polsce. Jej historyczne znaczenie jest nie do przecenienia. Tak jak polska spółdzielczość w okresie zaborów, silna polityka monetarna oparta o parytet złota w okresie międzywojennym, Mennica Polska na stałe kojarzy się z Polskim biznesem.
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: klar » 1 lip 2013, o 09:20

To kwestia tego o jakim kapitale mówimy, zobaczcie to - http://www.jartom.com/hale
Mając te kilka milionów jesteście w stanie przejąć magazyn, i w zasadzie żyć z niego do końca życia, sprzedając w odpowiednim momencie. W nieruchomościach w końcu nadejdzie boom cenowy...
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

jack.rostowski

Posty

4

Rejestracja

6 lip 2013, o 13:01

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: jack.rostowski » 6 lip 2013, o 13:11

Ja inwestuje w sztukę i wino. Mój doradca mi to polecił. Jak na razie dobre stopy zwrotu!
Sprawdź gdzie oferują najlepsze kredyty gotówkowe na rynku!
no avatar
User

pomocnik

Posty

6

Rejestracja

9 lip 2013, o 22:04

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: pomocnik » 10 lip 2013, o 22:45

lokaty to teraz kiepski pomysł, chyba ze trafisz na jakąś ofertę specjalną. Ja ostatnio skorzystałem z takiej w getin banku - lokata na start do założenia w kilka minut przez internet z korzystnym oprocentowaniem, jednak z limitem do 20 tys.
ja mam małą skłonność do podejmowania ryzyka dlatego szukam lokat, ale jeśli dysponujesz większym kapitałem to może lepiej poradzić się kilku doradców i wybrać coś dla siebie lepszego.
no avatar
User

honorka321

Posty

5

Rejestracja

23 lip 2013, o 14:42

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: honorka321 » 23 lip 2013, o 14:50

Fundusze inwestycyjne wydają się być dobrą alternatywą dla lokat w tej chwili. Ktoś ma jakieś konkretne propozycje?
Oprocentowanie lokat bankowych - tutaj je sprawdzisz jeśli szukasz lokaty
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: kasiazosia » 14 sty 2014, o 21:14

Fundusze inwestycyjne to pic na wodę, za wiele na tym nie zarobisz! ;-) Może zainteresuj się kwestią inwestycji w obligacje? Tu zysk masz większy, a kasa wpływa w systemie kwartalnym, więc szybciej ją zyskujesz do własnej dyspozycji.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: nosleep » 26 lut 2014, o 21:14

Tez mam trochę kasy odlożone i zastanawiam się nad jakaś dobrą inwestycja
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: januszl » 12 mar 2014, o 20:10

Jest obecnie kilka sprawdzonych form inwestowania. Firmy konkretne, znane od lat. Dochody procentowo od 10 do 25% miesięcznie. Dla wielu zapewne nie do uwierzenia. Ale tak jest i można z tego korzystać do woli. :)
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: zlosliwiec8 » 18 maja 2014, o 21:08

Ja myślę nad założeniem lokaty. Czytałem trochę o inwestowaniu na http://www.comperia.pl/forum i wydaje mi się, że lokata jest najbardziej opłacalna. Znajomy namawiał mnie do gry na giełdzie, ale ja się do tego nie nadaję. Za bardzo się boję, że stracę pieniądze. Nie po to odkładałem je przez wiele lat by wtopić je na giełdzie.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: januszl » 21 maja 2014, o 15:55

Mądrze np. jest zakupić sobie działkę na Mazurach, powiedzmy taka z 3000 m2. I kupić ją najlepiej w ratach , takich do 300 zł. [ a jej wartość obecnie to 90 tyś zł.] Jest to najlepsza lokata. Jak ktoś chętny to wprowadzę. Zarabia się dodatkowo na tym - świetnie. :)
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron