tani kurier???

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

tani kurier???

Postautor: blackspade » 2 cze 2011, o 12:27

Mam proste pytanie: co sądzicie o tzw "tanich kurierach" - partner w interesach czy raczej firma krzak? chodzi o redukcję kosztów w firmie. Do tej pory korzystam z PP ale chcę ograniczyć koszty (nie będę wspominał o jakości obsługi) . Paczki wysyłam głownie do 30 kg - ok 15-20 w tygodniu. Chciałbym zejść poniżej 19 zł brutto – (ze wszystkimi opłatami) za paczkę - czytałem w kilku ofertach że to możliwe ale jako człowiek z natury nieufny - pytam "czy warto zaufać komuś takiemu?".
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: tani kurier???

Postautor: Jerzy Kowalski » 3 cze 2011, o 11:03

większość z tych firm jest nowa na rynku, niezbyt doświadczona a co za tym idzie oferują usługi niezbyt wysokiej jakości – może nie będę tu wymieniał po nazwie ale sam się parę razy naciąłem . Po prostu ktoś zobaczył że można na tym zarobić i bawi się w pośrednika. Naszym rodzinnym firmom daleko do pośredników np. Angielskich które są naprawdę profesjonalne. Jak już koniecznie chcesz wysyłać przez pośredników to sprawdź doświadczenie na rynku, tu prym wiodą dwiepaczki.pl i szybkawysylka.pl (czy jakoś tak).
no avatar
User

RobKwie

Posty

5

Rejestracja

12 maja 2011, o 10:39

Re: tani kurier???

Postautor: RobKwie » 6 cze 2011, o 11:09

Ja bardziej od ceny cenię sobie jakość i szybkość usług. Póki co jestem zadowolony z UPS, chociaż pewnie można i taniej.
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: tani kurier???

Postautor: Jerzy Kowalski » 8 cze 2011, o 10:30

RobKwie pisze:Ja bardziej od ceny cenię sobie jakość i szybkość usług. Póki co jestem zadowolony z UPS, chociaż pewnie można i taniej.


Ci tani kurierzy - chodzi mi o tych których wymieniłem, mają dosyć wysoką jakość usług, kilkakrotnie wysyłałem i nie miałem problemów jakich bym nie miał z innym kurierem. Poza tym oni tak defacto korzystają z usług DHL, UPC itd - za ich pośrednictwem wysyłają paczki. Poczytaj sobie trochę na jakiej zasadzie to działa tu masz wszystko jasno wyjaśnione.: http://www.dwiepaczki.pl/JakToDziala.aspx
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: tani kurier???

Postautor: blackspade » 20 cze 2011, o 13:48

Dzięki za namiary, umowę z dwiepaczki podpisałem w zeszłym tygodniu, na razie jest wporządku.
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: tani kurier???

Postautor: darful » 29 cze 2011, o 08:27

Czasem taki broker kurierski wynegocjuje cenę np. z UPS i ma dość korzystną ofertę
no avatar
User

Account-PL

Posty

28

Rejestracja

27 kwie 2011, o 13:17

Re: tani kurier???

Postautor: Account-PL » 30 cze 2011, o 12:38

Przede wszystkim przed zamówieniem kuriera,warto poczytać opinie na temat danej firmy i upewnić się,że napewno wszystko będzie w porządku. Im więcej pozytywnych komentarzy,tym lepiej.


www.account-pl.eu
no avatar
User

AIP.SGH

Posty

2

Rejestracja

6 lip 2011, o 17:58

Re: tani kurier???

Postautor: AIP.SGH » 6 lip 2011, o 18:19

Zachęcam Cię do otworzenia pionu w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

W ramach pakietu korzyści B4B możemy zaoferować naszym beneficjentom przesyłki w cenie 12,5 za pośrednictwem DPD.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat AIP proszę o kontakt :)

Damian Strzelczyk
Koordynator ds. rozwoju preinkubacji

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

damian.strzelczyk@inkubatory.pl
t. 889 012 929
no avatar
User

pakka.pl

Posty

2

Rejestracja

14 gru 2011, o 11:44

Re: tani kurier???

Postautor: pakka.pl » 2 sty 2012, o 13:44

Warto poznać ofertę serwisów kurierskich, które oferują możliwość skorzystania z usług kilku firm kurierskich. Niedawno wystartowaliśmy z platformą kurierską www.pakka.pl. Na chwilę obecna współpracujemy co prawda tylko z DPD, ale w najbliższych dniach będziemy rozpoczynać współpracę także z innymi firmami, tak żeby swoim klientom móc zaoferować najbardziej korzystną opcję.
no avatar
User

łezka

Posty

3

Rejestracja

2 kwie 2012, o 18:54

Re: tani kurier???

Postautor: łezka » 3 kwie 2012, o 19:40

darful pisze:Czasem taki broker kurierski wynegocjuje cenę np. z UPS i ma dość korzystną ofertę


z UPS współpracuje broker kurierski www.apaczka.pl
mają naprawdę niezłe ceny, bardzo atrakcyjne.
zna ktoś z Was tę firmę kurierską? jak się sprawdza?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 13 Queries | GZIP : Off ]