Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: bizz » 16 kwie 2014, o 19:02

W Warszawie bardzo dobrym i profesjonalnym biurem księgowości jest E-pok . Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług księgowych i jest ceniona przez wielu zadowolonych klientów. Posiadają naprawdę ogromną wiedzę i są w stanie doradzić w każdej sprawie z zakresu księgowości. Polecam - http://www.e-pok.pl/pl/oferta/uslugi-dodatkowe .
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: nataliakl » 23 maja 2014, o 13:21

Jeśli zamierzasz prowadzić jedno- lub kilkuosobową firmę, to z pewnością przyda się pomoc księgowej, ale z czasem możesz zająć się księgowością samodzielnie. Jeżeli natomiast planujesz firmę rozwijać, to z pewnością przyda się biuro, które zapanuje nad papierologią, rozliczeniami, kadrami itd.
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Grand » 5 cze 2014, o 10:19

Pomyśl nad księgowością internetową. Na wfirma.pl możesz założyć bezpłatne konto na 30 dni, bez konieczności przedłużania, jeżeli Ci nie przypadnie do gustu.
Ten system księgowości internetowej ma wiele rozwiązań, które bardzo upraszczają pracę. Wiadomo, na pewno pojawią się jakieś problemu, ale mają opcję "zapytaj eksperta" - pomogą w każdej sprawie :)
Możesz nie tylko prowadzić księgowość, ale też wystawiać faktury i prowadzić magazyn.
no avatar
User

himona

Posty

1

Rejestracja

26 cze 2014, o 15:10

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: himona » 26 cze 2014, o 15:15

Ja założyłam konto w biuro24.pl i tworzę faktury bez żadnych opłat, w czasie rejestracji należy użyć kodu PFHYHB, aby nic nie płacić przez następne 3 miesiące. Niestety, już za miesiąc będę musiał zacząć podnosić opłaty...
no avatar
User

emmaqq

Posty

11

Rejestracja

7 lip 2014, o 15:30

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: emmaqq » 7 lip 2014, o 15:38

Jeżeli prowadzisz małą firmę to samemu można rozliczyć się ale przy firmie która zatrudnia wiele osób i znakomicie prosperuje to na pewno nie ogarnie się samemu tematu .Na pewno będziesz musiał korzystać z biura rachunkowego .Jeżeli szukasz jakichkolwiek informacji na ten temat to tutaj widziałam http://www.comperia.pl/forum wiele cennych informacji które na pewno ci się przydadzą wejdź poczytaj warto skorzystać .
no avatar
User

Ekoconsultant

Posty

8

Rejestracja

12 mar 2014, o 12:02

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Ekoconsultant » 28 lip 2014, o 13:19

Rekomenduje korzystanie z usług biura rachunkowego. Taka opcja jest szczególna pomocna w przypadku działalności gospodarczej, gdy zatrudnia się pracowników. Korzystając z biura rachunkowego zawsze można zasięgnąć opinii oraz uzyskać pomocy. Firma, którą reprezentuje - Ekoconsultant.pl - zajmuje się prowadzeniem księgowości DG oraz spółek.
no avatar
User

Michael

Posty

4

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:53

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Michael » 31 lip 2014, o 08:03

2 lata temu zdecydowałem się powierzyć księgowość dla biura rachunkowego. Nie żałuję tej decyzji. Mogę zająć się prowadzeniem swojej działalności, biura zajmuje się wszelkimi moimi sprawami księgowymi od prowadzenia księgowości po składanie odpowiednich dokumentów do odpowiednich urzędów. Zdecydowanie wychodzi to taniej niż zatrudnienie własnej księgowej czy prowadzenie samemu tej księgowości. Zdecydowanie polecam biuro które mnie obsługuje vattax.pl
no avatar
User

Michael

Posty

4

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:53

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Michael » 31 lip 2014, o 08:31

Zdecydowanie polecam biuro rachunkowe. Będziesz mógł się skupić na prowadzeniu i rozwijaniu własnej działalności, a przy odpowiednim doradztwie podatkowym tych biur możesz więcej zyskać niż stracić. Zdecydowanie polecam biuro, któemu sam powierzyłem księgowość. vattax.pl Kiedyś sam się zastanawiałem nad tym samym pytaniem co zadałeś. Obecnie nie żałuję swojej decyzji.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Eizzy » 13 sie 2014, o 11:10

Moim zdaniem najlepiej jest wybrać biuro rachunkowe, gdyż oferują oni większy zakres usług. Oprócz usług księgowych i podatkowych mają w ofercie również usługi w zakresie płac i kadr oraz usługi konsultingowe. Ja korzystam z firmy: http://pareto.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Firma ta reprezentowała mnie w Urzędzie Skarbowym i byłam bardzo rada z wyniku końcowego.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: oksana » 29 lip 2015, o 09:45

Moim zdaniem najlepiej jest zlecić do fachowcom i dlatego też sama korzystam z księgowości on-line firmy http://superksiegowa.pl/ :) Jestem zadowolona, ponieważ mam dostęp do wszystkich danych w każdej chwili :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 13 Queries | GZIP : Off ]