Mobilny Monitoring Drogowy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.

Czy denerują cię kierowcy którzy nie włączają kierunkowskazów i gadają przez telefon w trakcie jazdy

Tak
2
100%
Nie
0
Brak głosów
Mam To Gdzieś
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 2
no avatar
User

MobilRad

Posty

1

Rejestracja

16 kwie 2014, o 13:25

Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: MobilRad » 16 kwie 2014, o 13:28

Witam
Jestem kierowcą i dzień w dzień spotykam się z łamaniem podstawowych zasad bespieczeństawa na drogach najwieksza plagą i sprym zagrożeniem są kierowcy którzy nie wiedzą do czego służy dziwgnia po lewej stronie (wyjaśnienie dla taksówkarzy : to jest KIERUNKOWSKAZ)

Wiec chciałbym połączyć dbanie i edukacje kierowców z biznesem i stworzyć mobilny monitoring drogowy który nagrywał by przewinienia kierowców i odsprzedawać je odpowiednim służbą w zamian za % z każdego zapłaconego mandatu.

A teraz pojawiają się pytania :
1.Czy jest to zgodne z prawem ( Co nie jest zabronione jest dozwolone ale to ma się niedlugo zmienić i nie bedzie można już wżucać filmów do internetu chyba ze za zgodą, podobno ustawa jest już ale nie zywa :))
2.Jakim służbą i za jaką cene można by odsprzedawać nagrania ( wiem że sądy czesto czepiają się jakości więc nagrania bedą w HD co podnosi moje koszty)
3. jakich urządzeń użyć aby dowody były wierygodne.
Jest jeszcze kilka nie rozwiązanych kwesti ale po kolei
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: bizz » 13 sty 2015, o 15:53

Co do monitoringów, to bardzo dobre systemy monitoringowe można znaleźć w http://www.ctr.pl/ . Firma oferuje również profesjonalny montaż monitoringów. Polecam.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: Diana21 » 19 sty 2015, o 07:34

Dobrze rozumiem, że chcesz jeździć po mieście i nagrywać kierowców, a potem próbować to sprzedać policji?;D jak przyjdziesz z czym takim, to jedyne co możesz usłyszeć, to informacja, że przekazanie takiego nagrania jest Twoim obowiązkiem, a po drugie, nie wiem jak od strony prawnej to wygląda, ale jeśli będziesz im nie chciał oddać tego nagrania, to nie będzie to podchodziło pod ukrywanie sprawcy?;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: moris » 19 maja 2015, o 12:55

Jesli chodzi o monitorowanie pojazdów w firmie to jestem jak najbardziej za. Sam szukam lokalizatora gps do firmy bo ostatnio skradziono mi samochód z parkingu. Ale jeżdżenie po mieście i nagrywanie ludzi jak jeżdżą? No bez przesady. od takich rzeczy jest policja. Nie wiem jak można na coś takiego wpaść, nie masz żadnych problemów?
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: Konek » 18 lut 2019, o 20:49

Zgadzam się, dlatego prowadząc firmę, gdzie jest duża flota samochodów trzeba zwracać szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. Dlatego my zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu Flotman, dzięki czemu mamy auta pod stałą kontrolą dzięki lokalizacji GPS oraz wiemy, czy nasi pracownicy nie używają aut do celów prywatnych po godzinach pracy. Generuje to naprawdę spore oszczędności, a teraz chcemy również wprowadzić z ich pomocą zasadę eco-drivingu aby szczególnie nasi przedstawiciele handlowi zaczęli jeździć bezpieczniej, tym samym oszczędzając samochody.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: agatka » 4 sie 2020, o 11:40

Monitoring super sprawa, szczególnie dla większych firm transportowych, w kwestii takich rozwiązań dobrze jest zwracać się do specjalistów. Widziałam ostatnio tego typu ofertę u Verizon Connect
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: arabika » 27 mar 2022, o 08:08

Niestety ja jeszcze o takim rozwiązaniu nie słyszałam, ale należy powiedzieć, że faktycznie monitoring w każdej postaci jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jak dla mnie istotnym jest również to, aby w ogóle mieć świadomość jakiej firmy takie systemy zabezpieczeń wybrać.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: kcaj » 12 lip 2022, o 14:39

Takie systemy to fajna sprawa. Z jednej strony pozwalają mieć większą kontrolę nad pojazdami w firmie, łatwiej nimi zarządzać, ale też lepiej planować trasy. Właściwie nawet można to robić w czasie rzeczywistym. Flotman fajnie tu wypada. Ma sporo funkcji i ciągle sie rozbudowuje.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: Johen » 19 sie 2022, o 06:39

W kontekście monitoringu gps floty pojazdów polecam zajrzeć na https://pl.gefco.net/pl/newsroom/detail ... edzenia-1/. Rozwiązania tego typu sprawdzają się rewelacyjnie i gwarantują bezpieczeństwo.
no avatar
User

Jedrzejguram

Posty

2

Rejestracja

16 wrz 2022, o 14:14

Re: Mobilny Monitoring Drogowy

Postautor: Jedrzejguram » 16 wrz 2022, o 14:15

Dzień dobry.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.154s | 13 Queries | GZIP : Off ]