Czy wykorzystujecie newsletter do promocji swojego sklepu?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Czy wykorzystujecie newsletter do promocji swojego sklepu?

Postautor: speed_of_sound » 19 mar 2014, o 13:02

Witam,
zastanawiam się na ile skuteczne jest narzędzie newsletteru w promocji swojego sklepu? Macie może porady jak dobrze przygotować taką wiadomość od strony wizualnej jak i merytorycznej? Po za tym czym to wysyłać, przez własną skrzynkę czy może przez specjalny program? Dzięki za porady.
no avatar
User

Domos

Posty

7

Rejestracja

19 mar 2014, o 13:04

Re: Czy wykorzystujecie newsletter do promocji swojego sklep

Postautor: Domos » 31 mar 2014, o 10:44

Jeżeli masz przynajmniej kilkaset adresów, to zdecydowanie nie przez własną skrzynkę, bo to będzie naprawdę problematyczne. Zobacz sobie np. narzędzie Freshmail, które oferuje pakiet rozwiązań dla firm, które chcą wysylać newsletter. Sam z tego korzystam i naprawdę ułatwia to pracę. Z jednej strony możesz sobie wybrać z szeregu gotowych szablonów bądź stworzyć własny z przygotowanych elementów. Do tego jest też sporo narzędzi do monitorowania rezultatów, sprawdzania statystyk itd.
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Czy wykorzystujecie newsletter do promocji swojego sklep

Postautor: speed_of_sound » 2 kwie 2014, o 11:19

Ok, brzmi to bardzo ładnie, ale pewnie za każdą taką usługę będzie trzeba też ekstra płacić, a jednak też nie chcię nie wiadomo ile wydawać. Poza tym jaką mam gwarancje, że większość takich maili nie trafi po prostu do spamu? Już raz korzystałem z bezpłatnego programu i były z nim same problemy.
no avatar
User

Domos

Posty

7

Rejestracja

19 mar 2014, o 13:04

Re: Czy wykorzystujecie newsletter do promocji swojego sklep

Postautor: Domos » 2 kwie 2014, o 18:34

Bez obaw, wszystkie narzędzia masz już w standardzie, więc za nic dodatkowo nie trzeba płacić. Cena jest zależna od ilości wysyłanych maili, jak wysyłasz ich tylko do 2000 miesięcznie, to program jest bezpłatny. Jeżeli chodzi o skuteczność takiego mailingu, to na Freshmail masz wiele narzędzi do ich mierzenia. Co się będę rozwodził, poczytaj po prostu na tej stronie: http://freshmail.pl/mierz-rezultaty/ :-)
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Czy wykorzystujecie newsletter do promocji swojego sklep

Postautor: speed_of_sound » 3 kwie 2014, o 09:27

Dzięki, to wychodzi na to, że przynajmniej przez jakiś czas ten program będzie dla mnie bezpłatny :-) Sporo jest tych narzędzi na Freshmail. Nawet nie wiedziałem, że można monitorować, które części z maila były najchętniej klikalne. Bez dwóch zdań, będę się musiał tam zarejestrować, by już w praktyce posprawdzać sobie funkcjonalność tego programu.
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Czy wykorzystujecie newsletter do promocji swojego sklep

Postautor: kasiarz22 » 15 kwie 2014, o 17:11

Ja sam osobiście nie korzystałem z takich usług ale moja znajoma prowadzi sklep z ciuchami i wiem że troche sie w tym orientowała, szukała też firmy, ktora to dla niej zrobi, niby na rynku jest tego sporo ale wiele osób polecało tą http://www.pracowniaregister.pl/ , wiadomo że dzięki newstterowi bedzie mogła dotrzeć do potancjalnych klientów wiec to fajny pomysł na promocje sklepu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 13 Queries | GZIP : Off ]