Integracja zespołu - jak?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Integracja zespołu - jak?

Postautor: MartaJa » 16 mar 2014, o 10:32

Kompletnie nie wiem jak się zabrać za integrację zespołu pracowników.
Zorganizować jakąś imprezę w stylu offroad albo wycieczkę do parku linowego czy po prostu zarezerwować pokoje w jakimś fajnym hotelu na weekend?
Tu znalazłam ciekawą ofertę: starydziwnow.pl - co waszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem również pod względem finansowym?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: Kocica » 17 mar 2014, o 13:14

Wszystkie Twoje pomysły mi się podobają:)
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: Hrumix » 1 kwie 2014, o 10:11

Z takich pomysłów można spróbować jakiś sport na świeżym powietrzu. Fajną atrakcją jest na przykład ścianka wspinaczkowa. Pracownicy mogą się fajnie bawić.
Awatar użytkownika
User

INFDESIGN

Posty

6

Rejestracja

20 mar 2014, o 13:45

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: INFDESIGN » 4 kwie 2014, o 08:22

Jeśli zespół jest mały, polecam skonsultować to najpierw z nimi. Nie dość, że wybiorą faktycznie najlepszą dla nich opcję (a przynajmniej dla większości) to dodatkowo da się im poczucie, że są ważni i znaczą coś w firmie a nie są tylko pionkami - co wpłynie pozytywnie na jakość ich pracy oraz stosunków szef-pracownik.
Pozdrawiam.
http://www.infdesign.pl
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: valentyn » 9 kwie 2014, o 10:44

u nas to był jeden intensywny dzień, mieliśmy warsztaty kucharskie, zorbing i paintball, na koniec dnia impreza do białego rana, którą prowadził dj z http://www.djnaimpreze.info/ osobiście ubawiłem się świetnie, a impreza z darmowym jedzeniem i alkoholem to coś, to pracownicy lubią najbardziej, z tego co słyszałem to są specjalne firmy eventowe, które zajmują się organizacją imprez/wyjazdów integracyjnych, u nas odpowiedzialna za to była asystentka i wszystko wypadło wyśmienicie
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: bizz » 15 kwie 2014, o 14:51

Sprawdźcie ofertę wynajmu ścianek wspinaczkowych na - http://scianka-wspinaczkowa.com.pl/ . Atrakcyjna cena, 8 metrowa ścianka wspinaczkowa z różnymi ścieżkami trudności. Polecam, świetna zabawa podczas imprezy integracyjnej gwarantowana.
no avatar
User

antoniwilawski

Posty

2

Rejestracja

16 kwie 2014, o 08:30

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: antoniwilawski » 16 kwie 2014, o 08:37

Zdecydowanie grupowa aktywność fizyczna, najlepiej jeśli coś trzeba wykonać zespołowo... od razu kojarzą mi się zawody w przeciąganiu liny :lol: ale są pewnie dużo lepsze sposoby...
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: kolaa » 11 lip 2014, o 11:46

Zajrzyjcie na Redotravel.pl . Firma oferuje profesjonalne wyjazdy firmowe, szkolenia oraz inne ciekawe propozycje związane z integracją w firmie. Polecam.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

toomES

Posty

11

Rejestracja

19 lip 2014, o 19:39

Lokalizacja

Wa-wa

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: toomES » 19 lip 2014, o 19:42

Podobno nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg ;-) Moi pracownicy są dość zgrani. Mam więc nadzieję, że to nie ja ich jednoczę, hehe :D
veni, vidi, vici!
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Integracja zespołu - jak?

Postautor: kasiazosia » 21 lip 2014, o 14:37

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na integrację zespołu jest wspólny wyjazd. Na miejscu można pójść na wspólne zwiedzanie, paintball lub zorganizować szereg konkurencji sportowych, duch rywalizacji też jednoczy. ;-)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 13 Queries | GZIP : Off ]