Czy biuro wpływa na prestiż firmy (Kraków)?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Czy biuro wpływa na prestiż firmy (Kraków)?

Postautor: Kocica » 3 kwie 2014, o 07:48

Czy dobrze zlokalizowane i urządzone biuro wpływa w oczach klientów i kontrahentów na prestiż firmy?
Rozgladamy się za biurem w Krakowie i tam dumamy co wybrać
Awatar użytkownika
User

INFDESIGN

Posty

6

Rejestracja

20 mar 2014, o 13:45

Re: Czy biuro wpływa na prestiż firmy (Kraków)?

Postautor: INFDESIGN » 4 kwie 2014, o 08:18

To zależy od rodzaju waszego biznesu. Jeśli biuro jest niezbędne to jest ono jedną z waszych wizytówek i musi być spójne z resztą z nich - to znaczy, że jeśli np. wasza strona internetowa też odgrywa dużą wagę w kontakcie z nabywcami to musi ona być, powiedzmy, tej samej jakości co biuro; musi reprezentować jakiś poziom estetyczny i funkcjonalny - natomiast jeśli biuro nie jest niezbędne do kontaktu czy pozyskiwania klientów to nie przywiązywałbym to tego tak dużej wagi jak do głównego kanału, na którym dochodzi do takowej interakcji (co nie znaczy,że w takim wypadku biuro można "olać", brzydko mówiąc).
Pozdrawiam.
http://www.infdesign.pl
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Czy biuro wpływa na prestiż firmy (Kraków)?

Postautor: Urban30 » 5 kwie 2014, o 10:46

Kolega wyżej ma sporo racji,
zresztą jeśli przyjmujecie w biurze kontrahentów i klientów mających duży wpływ na finanse firmy, to pewnie , że dobrze jest, żeby takie biuro było reprezentacyjne, odpowiednio zlokalizowane i usprawniające zarówno sama prace jak i kontakt z klientem. Ja ja np idę do jednego biura też w Krakowie, w celach biznesowych - i wiem, że są w herbewie zlokalizowan, to też tak inaczej patrzę i czuję ten "prestiż".
Ale jesli szukasz biura dla krawca, no to jasne, że nie musi być w takiej extra lokalizacji .
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron