Agent inwestycyjny

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Mareek

Posty

3

Rejestracja

29 maja 2011, o 13:23

Agent inwestycyjny

Postautor: Mareek » 29 maja 2011, o 13:58

Witam!
Mam takie pytanko. Kolega polecał mi pana z serwisu zarabiajmy.pl
ale ja poza opinią kolegi nic o nim nie wiem, a na jednej ocenie polegać nie chcę.
Sam mało się znam na finansach, dlatego chcę skorzystać z usług tego serwisu.
no avatar
User

Marek45

Posty

2

Rejestracja

29 maja 2011, o 18:41

Re: Agent inwestycyjny

Postautor: Marek45 » 29 maja 2011, o 18:45

Witam, zapewne masz bardzo dużą sumę pieniędzy do zainwestowania? Proponowałbym Ci się jeszcze rozejrzeć po www za informacją na temat inwestycji (wiedza zdobyta jest ważna), przemyśleć co i jak i dopiero zabrać się za inwestowanie. Chyba, że już wszystko w głowie poukładane ;) Co do strony zarabiaj.pl, owszem, znam temat i strona jak i doradca z pewnością pomogą Ci w Twoich interesach. Pozdrawiam
no avatar
User

Mareek

Posty

3

Rejestracja

29 maja 2011, o 13:23

Re: Agent inwestycyjny

Postautor: Mareek » 29 maja 2011, o 20:14

Dzięki za poradę, ostatnio właśnie jak mi kolega polecił tą stronkę, to się trochę bardziej zacząłem interesować całymi tymi finansami. Jeszcze jestem zielony, ale powoli już kumam o co w czym chodzi. Jednak nadal uważam że taki agent inwestycyjny by mi się przydał, z prostej przyczyny--doświadczenie, którego mi brakuje.

Widzę że kolega mnie w balona nie robił :p
no avatar
User

Marek45

Posty

2

Rejestracja

29 maja 2011, o 18:41

Re: Agent inwestycyjny

Postautor: Marek45 » 30 maja 2011, o 10:18

Widzisz, wiedza którą możesz zdobyć gdzieś w internecie, w książkach czy na kursach jest Twoją wiedzą. Tylko od Ciebie zależy jak ją ugruntujesz i jak bardzo Ci się przyda. Wiedza takiego doradcy inwestycyjnego jest moim zdaniem o wiele szersza od przeciętnego inwestora z prostego powodu. Dla przykładu pan Piotr z zarabiajmy.pl żyje i utrzymuje rodzinę z tej wiedzy, więc musi ona być ogromna. Moim zdaniem w tej dziedzinie nie można sobie pozwolić na brak profesjonalizmu, to nie jest wybór butów w sklepie, tylko poważne inwestycje. Dlatego też pomoc takiego doradcy jest wskazana.

PS. w poprzednim poście nawiązałem do zarabiaj.pl z rozpędu ;) ale kolega chyba wie, że chodziło mi o stronę zarabiajmy.pl, to samo z siebie wynika. Pozdrawiam
no avatar
User

Mareek

Posty

3

Rejestracja

29 maja 2011, o 13:23

Re: Agent inwestycyjny

Postautor: Mareek » 21 cze 2011, o 21:11

Trochę odkopię temat, umówiłem się z Panem Piotrem z zarabiajmy.pl , bardzo sympatyczny człowiek swoją drogą. Powiedziałem mu jaka jest moja sytuacja finansowa, powiedziałem że troszkę chcę się dowiedzieć o co chodzi w tych całych finansach. Wszystko ładnie tłumaczył, teraz wspólnie pracujemy nad moim kapitałem. Czyli współpraca przebiega bardzo dobrze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.140s | 13 Queries | GZIP : Off ]