Sprzedam zarobkowy portal randkowy

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

rxl11

Posty

2

Rejestracja

28 lut 2014, o 23:44

Sprzedam zarobkowy portal randkowy

Postautor: rxl11 » 11 mar 2014, o 19:24

Witam mam do sprzedania porfesjonalny portal randkowy, unikalna i przejrzysta szata graficzna, prosta obsługa z poziomu admina ale rozbudowana, nie wymaga specyficznej wiedzy, wszystko jest proste do obsługi.
Portal w sieci od ponad 5 lat zdążył sobie w tym czasie zyskać sporą popularność oraz zdobył wielu użytkowników ponad 61.000 tysięcy a liczba cały czas rośnie.
Sprzedaje z powodu osobistych, chce go oddać w dobre ręce bo szkoda żeby taki dobry portal się zmarnował a jest w nim duży potencjał. Bo w tym biznesie jest i będzie zawsze zainteresowanie.
Co do portalu:
- Jest mocno rozbudowany ale bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga żadengo doświadczenia.
- Portal jest utrzymywany na serwerach http://biznes-host.pl/ i zalecam tam jego umiejscowienie ,,Cesja,, z uwagi na bardzo dobre serwery tanie i specjalistyczne, oraz wielkość portalu, koszt utrzymania miesięcznie to 149 zł. Gratis wykupione na 6 miesięcy do 13-07-2014 .
- Zintegrowane są płatności dotpay i tutaj nowy nabywca musi samodzielnie skonfigurować płatności ponieważ nie można dokonać Cesji w dotpay
- Portal był reklamowany po zakupie mogę polecić gdzie go można zareklamować.
- Ma dużą potencje zysku z racji zainteresowania tą branżą, Inwestując około 1000-2000 zł można zarobić około 3000-4000 zł
- Dodanych ponad 40.000 tyś. zdjęć
- Gratis baner reklamowy

Jak serwis zarabia ??:
- Poprzez konta premium
- 3 miejsca na reklamę
- Maling
- Artykuły sponsorowane

SPRZEDAJĘ CAŁY PORTAL !!
- domenę - www.sexportal.pl
- bazę danych
- Całą szatę graficzną
- Skrypt (CMS)
- Gratis Baner
- Serwer Opłacony na 6 miesięcy możliwość wykonania CESJI
Cena: 25.000 tyś do sporej negocjajci :)

Jeśli są jakieś pytania śmiało zapraszam do kontaktu jestem dostępny codziennie.
Tel: 795-901-145
mateusz619@onet.eu
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.073s | 12 Queries | GZIP : Off ]