Dieta pudełkowa - warto?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Nardel

35

9 lis 2018, o 08:53

Dieta pudełkowa - warto?

Postautor: Nardel » 23 gru 2020, o 06:23

Hejka, czy korzystacie z diety pudełkowej? czy jest ona godna uwagi? Od jakiegoś czasu próbuję schudnąć - bez efektu. Jem za dużo i niezdrowe jedzenie i nie mogę się moich nawyków żywieniowych pozbyć. A mój znajomy schudł w ciągu 2 miesiecy 8 kg, na diecie z firmy Tylko Zdrowe - https://tylko-zdrowe.pl/. Polega to na tym, że codziennie ma dostarczone 5 zdrowych posiłków, które w pełni zaspokajają jego potrzeby - dzięki temu nie podjada, no i waga idzie w dół. Ta firma dostarcza dania na terenie Lubartowa, Lublina, Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa czyli moje okolice. Myślicie że warto spróbować?
no avatar
User

Ciekawy

22

13 sty 2021, o 14:21

Sprzedaż spółek

Postautor: Ciekawy » 13 sty 2021, o 14:47

Wiele osób zastanawia się od czego zacząć zakłądanie swojej działalności. Najprościej jest kupić gotową spółkę już zarejestrowaną w KRS i posiadającą numery NIP, REGO i czynny VAT. Ja tak zrobiłem i dzięki temu to prawnicy z Optioffice zajmowali się załatwianiem formalności w urzędach i całą papierologią, a ja tylko zjawiłem się u notariusza, aby wszystko sprawdzić i zrealizować transakcję. To pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu, w którym to mogłem bardziej skupić się na planowaniu biznesu i tuż po zakupie od razu rozpocząć działanie. Muszę jeszcze wspomnieć, że przy zakupie spółki w Optioffice nie było problemu z wybraniem odpowiedniego kodu PKD, akurat mają szeroki wybór z każdej branży oraz spółka już posiadałą kapitał początkowy. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek to idealny wybór dla wszystkich, którym zalezy na czasie i nie traceniu na darmo energii.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe