Własny sklep internetowy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

jhonb

Posty

6

Rejestracja

1 mar 2009, o 12:15

Lokalizacja

London

Własny sklep internetowy

Postautor: jhonb » 1 mar 2009, o 12:21

To naprawde dobry pomysl mozna pracowac w domu i zarabiac calkiem dobra kase.
Na poczatku moze jest ciezko ale sie oplaci czekac :)
Szukam parterow. Pomagam w reklamie
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Sklep internetowy

Postautor: Biznesforum » 1 mar 2009, o 16:18

Nie wątpliwie sklep internetowy to może być dobry interes, pytanie tylko co sprzedawać w nim, skąd mieć dobry, tani, atrakcyjny towar - od tego trzeba chyba zacząć :)
no avatar
User

lucjuk

Posty

8

Rejestracja

11 lut 2009, o 21:30

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: lucjuk » 1 mar 2009, o 21:49

Znajomy prowadzi sklep internetowy - towar sprowadza głównie z Chin.
Sprzedaje różne ciekawe rzeczy - przykładowo:
- fabrykę cegieł (choć nie wiem czy ktoś już ją kupił, bo nie utrzymuje stałego kontaktu)
- ekrany cyfrowe LED
- bezprzewodowe tarki do sera
i inne

Ogólnie różne dość oryginalne i mało popularne u nas produkty, co powoduje, że konkurencja nie jest duża.
no avatar
User

bizjazzman

Posty

22

Rejestracja

2 mar 2009, o 20:51

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: bizjazzman » 4 mar 2009, o 12:13

może to nie jest sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia, ale mam swój pasaż handlowy, na którym reklamuję towary na zasadach programów partnerskich (zyski z pośrednictwa w sprzedaży)

poza tym, niektóre firmy jak np. nextranet, czy escpartners pozwalają na założenie faktycznie samodzielnego sklepu - oczywiście pod oferowany u nich asortyment
gdy ktoś mówi, że wzbogacił dzięki ciężkiej pracy, zapytaj: czyjej?
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Biznesforum » 4 mar 2009, o 14:05

W escpartners też jestem zarejestrowany, dość ciekawy program partnerski, ale jednak to nie jest "Własny sklep internetowy" a właśnie program partnerski gdzie za każdą sprzedaż dostajemy swoją, nie dużą prowizję ;)
no avatar
User

bizjazzman

Posty

22

Rejestracja

2 mar 2009, o 20:51

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: bizjazzman » 4 mar 2009, o 16:01

miałem na myśli, że w tych dwóch programach partnerskich można sobie zrobić witrynę sklepową (np. podstronę całości) asortymentowo zależną, ale dającą wrażenie samodzielności

oczywiście, że to nie jest sklep, ale trzeba pamiętać, że prowizję dostaje się choć odpowiedzialność i cała logistyka spada na właścicieli programu - to jest ta róznica, która mnie skusiła ;-)
gdy ktoś mówi, że wzbogacił dzięki ciężkiej pracy, zapytaj: czyjej?
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: kasiarz22 » 17 lut 2014, o 21:18

no tak opłaci się ale warto wszytsko dobrze zorganizować. Moja przyjaciółka brała się za takie rzeczy ale nie wzieła pod uwagę kosztów przesyłek dopiero po jakimś czasie trafiła na allekurier i troche nadrobiła na przesyłkach bo początkowo podawała niskie ceny wysyłki i musiała jeszcze do tego dokładać a to mija sie z celem.
no avatar
User

kowalinkaaniass

Posty

2

Rejestracja

18 lut 2014, o 12:51

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: kowalinkaaniass » 18 lut 2014, o 12:58

Dysponując atrakcyjnym lub nieszablonowym towarem - ogólnie - licząc na potencjalne zyski - warto zaufać profesjonalistom od tworzenia sklepów pod klienta - np. firma Venti.


Biznes sieciowy - podobnie jak stacjonarny - nie jest łatwy. Ma jednak wielki plus - świetną lokalizację - od nas tylko zależy ile osób nas zobaczy i kupi u nas :)
biuro rachunkowe - biuro rachunkowe
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: animka87 » 19 lut 2014, o 08:14

ja bym powiedziała ze to na pewno dobry interes jeśli masz głowe na karku i wiesz do czego zmierzasz :) ja prowadziłam już wiele sklepów na zlecenie i naprawde można na tym krocie zarobić - niewielki sklep może wyciągnąć około 50 000 w miesiąc obrotu :) takie były u nas średnie obroty bo wspieralismy się raportami allegro i badalismy trendy - sprzedawaliśmy wtedy kiedy sie opłaca i po większej cenie bo był popyt :)
no avatar
User

Wojtek55

Posty

1

Rejestracja

25 cze 2014, o 10:01

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Wojtek55 » 25 cze 2014, o 10:08

Masz racje Po co siedzieć w w domu bezczynnie. Można zarabiać. I dołączyć do tych, którzy już skusili się na tę jedną z najpopularniejszych form sprzedaży i otworzyli sklep internetowy. Co należy zrobić aby taki sklep otworzyć?
Mi pomogła strona sky-shop.pl/zaloz_sklep/ . Nie powiem dopiero zaczynam i czekam na integracje z hurtownią.
Fajny sklepik, prosty i mają w cenie abonamentu hurtownie. Trochę się zaoszczędzi dzięki temu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 15 Queries | GZIP : Off ]