Dłużnik

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: Dłużnik

Postautor: harryD. » 14 lut 2014, o 17:27

Najpewniejsze rozwiązanie, to tak jak wspomnieli koledzy wyżej, zatrudnienie prawnika albo kancelarii. Jednak taka fachowa pomoc to klucz do sukcesu, tym bardziej jeżeli dłużnik od dłuższego czasu uchyla się od spłaty zadłużenia. Rozumiem, że oczekujesz jakiegoś polecenia, więc ja rekomenduję kancelarię LexVin. Owszem współpracuję z nimi i wiem, że mają i doświadczenie w odzyskiwaniu długów i są skuteczni :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Dłużnik

Postautor: apogeum » 19 lut 2014, o 07:15

A może zainteresujcie się taką możliwością jaką jest upadłość konsumencka- w artykule jest dokładnie opisane w jaki sposób można jest po nią sięgnąć. MOim zdaniem warto jest rozważyć skorzystanie z tej możliwości - niestety nie jest to łatwe ale można spróbować.
Pozdrawiam.
no avatar
User

krl32

Posty

41

Rejestracja

17 lut 2014, o 12:23

Re: Dłużnik

Postautor: krl32 » 3 mar 2014, o 12:43

Jeżeli chodzi o płacenie i zwrot podatku to poczytajcie tutaj: http://poradnik.wfirma.pl/-ulga-na-zle- ... owe-zasady
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Dłużnik

Postautor: Cetra » 9 lip 2014, o 06:50

Zwrot podatku to chyba jednak z najlepszych rzeczy jaką obecnie możemy otrzymać od naszego państwa, co jest niestety trochę smutne, ponieważ powinno być więcej pieniędzy na wspomaganie osób potrzebujących w kraju.
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: Dłużnik

Postautor: harryD. » 23 wrz 2014, o 18:19

Tutaj mowa o osobach, które unikają płacenia za faktury, a ściągnięcie z nich kasy na własną rękę nie jest możliwe... W takich sytuacjach to bez pomocy prawnej/windykacyjnej ani rusz... Często jest tak, że dopiero pismo od windykatora staje się motywatorem dla kontrahenta, aby swoje długi pospłacać... Jeżeli mam polecać kogoś, kto jest skuteczny to Koksztysa. Oni mają swoje sposoby na dłużników.
no avatar
User

kolski

Posty

8

Rejestracja

15 paź 2014, o 09:11

Re: Dłużnik

Postautor: kolski » 17 paź 2014, o 08:08

Podatek niestety będziesz musiał zapłacić, ale nie daruj nikomu tego długu, tylko walcz o swoje! Ponaglenia, windykacja, sąd, masz różne opcje.
no avatar
User

skrabello01

Posty

1

Rejestracja

30 gru 2014, o 12:37

Re: Dłużnik

Postautor: skrabello01 » 30 gru 2014, o 12:41

jestem ciekawy, jak w końcu się skończyła historia. firma oddała pieniądze? jak nie, to zawsze możesz ja wpisać do rejestru dłużników - zawsze to czarny PR dla marki. a jak chcesz ostrzej to możesz sprzedac ich dług firmie windykacyjnej - jak będa mieć dług w kruku to od razu zaczną myśleć o szybkiej spłacie ;)
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Dłużnik

Postautor: Agnest » 30 gru 2014, o 16:51

Też jestem ciekawy co i jak. Udało się ściągnąć dług, a jeśli tak, to z czyją "pomocą"?
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Dłużnik

Postautor: Lasiczka » 19 maja 2016, o 09:23

ja tylko raz korzystałam z usług firmy zajmującej się odzyskiwaniem długów (na szczęscie ;) ) i byłam mile zaskoczona profesjonalnym podejsciem i szybkością z jaką udało im się odzyskać należności od klienta który w mojej ocenie był niewypłacalny.. ja akurat korzystałem z usług firmy http://debit.com.pl/ bo została mi ona polecona przez znajomego. jesli o mnie chodzi to w przyszłości, jeśli zajdzie taka konieczność ( oby nie ;) ) będe kontynuowała z nimi współprace ;)
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
Awatar użytkownika
User

kwiatuszek12

Posty

5

Rejestracja

24 maja 2016, o 12:11

Re: Dłużnik

Postautor: kwiatuszek12 » 24 maja 2016, o 12:15

Fajnie, dzięki :)
Żyj własnym życiem!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.328s | 13 Queries | GZIP : Off ]