internetowy kantor

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

kozik1

Posty

5

Rejestracja

13 lut 2013, o 12:06

Re: internetowy kantor

Postautor: kozik1 » 13 lut 2013, o 13:19

Moim zdaniem wirtualny kantor się nie sprawdzi...
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: internetowy kantor

Postautor: januszl » 13 lut 2013, o 19:09

Jest ich pełno i praktycznie przebić się obecnie będzie bardzo trudno.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: internetowy kantor

Postautor: harryD. » 6 mar 2013, o 19:00

Media-Drukarnia.com pisze:Tak szczerze mówiąc to jeszcze nie miałem styczności z internetowymi kantorami,więc nie wiem jak podejść do tej sprawy. Na pewno musi być godny zaufania,a jeżeli jest ich dużo,to nie trudno także trafić na oszusta,trzeba bardzo uważać.


Jeśli nie masz zaufania do danego kantoru, to dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie go na stronie strefawalut.pl - to taka porównywarka polskich, liczących się na rynku e-kantorów. Mają nie tylko wykaz i wizytówki takich placówek, ale też na bieżąco aktualizują kursy sprzedaży i kupna walut każdej z nich. Dzięki temu łatwo porównać, gdzie najlepiej wymienić pieniądze. No i opinie klientów są bardzo pomocne w wyrobieniu sobie zdania :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: internetowy kantor

Postautor: apogeum » 10 lut 2014, o 12:48

A nie lepiej założyć sobie konto walutowe? Dzięki temu przewalutowanie naszych pieniędzy nie będzie stanowiło praktycznie żadnego problemu a jest to moim zdaniem wygodniejsze niż korzystanie z kantorów.
Tutaj możecie znaleźć aktualne porównanie jakie konto najlepiej będzie wybrać.
Obecnie ciekawą ofertę jak widać z rankingu posiada bank BPH.
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: internetowy kantor

Postautor: marcelina.kote » 12 lut 2014, o 07:40

Sama nigdy z takiego ekantoru nie korzystałam, ale wiem, że znajomi zdecydowanie preferują taką formę
no avatar
User

freva

Posty

8

Rejestracja

20 lut 2014, o 20:38

Re: internetowy kantor

Postautor: freva » 17 maja 2014, o 16:42

Kantory internetowe to świetna sprawa. Oszczędność czasu i pieniędzy. Ja korzystam z www.amronet.pl
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: internetowy kantor

Postautor: kasiarz22 » 16 lip 2014, o 14:25

Teraz sporo osób korzysta z kantorów internetowych, tak jest przecież zdecydowanie wygodniej. O kantorze o ktorym wspomina kolega wyżej akurat nie słyszałem ale mi ostatnio bardzo rzuca sie w oczy https://www.iwaluty.pl/ , jak widziałem kursy walut u nich to jest bardzo korzystny.
Awatar użytkownika
User

Lennon09

Posty

3

Rejestracja

2 lut 2015, o 22:47

Re: internetowy kantor

Postautor: Lennon09 » 5 lut 2015, o 10:51

Ja ostatnio korzystałem z usług https://www.korzystnie.pl/. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez zastrzeżeń. Kantor stosunkowo niedawno wystartował, ale już teraz widać, że dobrze się rozwija ;D
Imagine all the people...
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: internetowy kantor

Postautor: Kremowy » 28 maja 2015, o 09:45

a lidera znacie? https://liderwalut.pl/ byłem mocno zaskoczony jak sprawnie to wszystko działa, bo byłem przyzwyczajony do normalnych kantorów. szybka wymiana, niezły kurs i nie trzeba wychodzić z domu. a czesto jest tak ze do kantoru droga daleka....
no avatar
User

info-logic

Posty

7

Rejestracja

17 lis 2015, o 10:13

Re: internetowy kantor

Postautor: info-logic » 17 lis 2015, o 10:16

Jak widać jesteśmy w dobie kantorów internetowych ;)
Jednak sprawdziły się, a rynek podobno nie jest jeszcze wyczerpany i jest to dobry pomysł na własny biznes.

Tutaj fajny artykuł o ekantorze jako własnym biznesie internetowym: http://info-logic.pl/warto-wiedziec/jak-zalozyc-kantor-internetowy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]