sklep internetowy z odzieżą

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

agusia1

Posty

1

Rejestracja

22 maja 2011, o 19:32

sklep internetowy z odzieżą

Postautor: agusia1 » 22 maja 2011, o 19:33

Witam wszystkich,

mieszkam we Włocławku i u nas jest bardzo dużo sklepów z używaną odzieżą. Sama mam jeden, ale na bocznej ulicy i przez to ciężko się przebić :( myślałam nad tym, żeby otworzyć sklep internetowy. Wiem, że to pewnie sporo pieniędzy, reklama i w ogóle, ale wydaje mi się, że bym dała radę. Na początek nawet tylko w okolicy bym mogła sprzedawać. Mam dobre układy z hurtownią, pracownicę w sklepie, mogłabym siedzieć i wysyłać paczki, haha :). Tylko właśnie mam pytanie, co sądzicie o takim pomyślę? Jak taki sklep się w ogóle zakłada, ile to kosztuje? To trzeba jakoś prawniczo załatwiać jeszcze? Pytam na kilku forach ale mało ludzi mi coś pisze, licze że pomożecie Dzięki za odpowiedź z góry i pozdrawiam.
no avatar
User

Account-PL

Posty

28

Rejestracja

27 kwie 2011, o 13:17

Re: sklep internetowy z odzieżą

Postautor: Account-PL » 30 maja 2011, o 07:33

Nie można jednoznacznie określić kosztów założenia takiego sklepu internetowego. Wszystko zależy od tego jaki program wybierzesz i jak dużo środków przeznaczysz na reklamę. Im więcej,tym lepsza skuteczność i popularność Twojego sklepu.

Pozdrawiam www.account-pl.eu
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.109s | 13 Queries | GZIP : Off ]