paytrade

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

serenity85

Posty

6

Rejestracja

14 paź 2012, o 09:11

paytrade

Postautor: serenity85 » 28 paź 2012, o 14:55

PayTrade to klub inwestorów, który posiada innowacyjny system sprzedaży produktów finansowych. Stając się partnerem firmy PayTrade możesz w łatwy i pewny sposób pozyskać dodatkowy dochód. Dzięki temu, że jesteś Klubowiczem zarabiasz określona kwotę, nigdy mniejszą niż w poprzednim miesiącu oraz dodatkowo czerpiesz zyski z obrotów całej firmy. Aby do nas dołączyć, czerpać wszelkie korzyści i zyski nie musisz wychodzić z domu, jak najszybciej użyj do tego swojego łącza internetowego! Od pn do pt o 20:00 i o 11:00 w soboty na stronie www.paytrade.eu odbywają się Webinary. Zapraszamy!
no avatar
User

agawa

Posty

2

Rejestracja

1 lis 2012, o 20:51

Re: paytrade

Postautor: agawa » 1 lis 2012, o 20:55

Jasne to to samo co oneinvest czy efg, które właśnie podobne super inwestycje proponują. Dodam, że ci którzy szkolą często nie mają nic wspólnego z finansami (przykład p .Krzysztof z Oneinvest ), jednak to dla nich nie jest ważne, ważne jest by omamić ludzi by ci werbowali innych na lokaty długoterminowe. Co jest niezgodne z prawem, co orzekł UOKIK. Jednak mimo tego takie firmy dalej funkcjonują.

Oszustw można dopatrzeć się także w Nordea. Między dyrektorami sprzedaży wielkich firm dochodzi często do korupcji przy podpisywaniu umów. Na porządku dziennym jest dogadywanie się prowizyjne pośredników działających pod przykrywką wiedzy finansowej z dyrektorami. Takie miejsce miało niedawno w firmie Nordea, gdzie Dyrektor do pracy z pośrednikami p. Bogdan M próbował przepuścić początkującą firmę przez swojego innego pośrednika.
no avatar
User

internetowy66

Posty

7

Rejestracja

12 wrz 2012, o 21:18

Re: paytrade

Postautor: internetowy66 » 7 lis 2012, o 11:08

Wszystko co nazywa się szkołą inwestowania, klubem inwestorów, wspaniałym systemem inwestowania to jeden wielki chłam :) Ktoś ma kasę, niech sam zdobędzie wiedzę jak inwestować.. Nigdy nie dawać kasy takim firmom. A przede wszystkim trzeba dobrze przeczytać umowę. Tak jak kolega wyżej napisał, te firmy proponowały umowy długoterminowe, a kara za ich zerwanie była tak duża, że nikomu się to nie opłacało. Warto więc przeczytać umowę, a najlepiej skonsultować z prawnikiem. Lepiej chyba wydać te 100 zł, niż potem stracić 10 000 zł :) Nie słyszałem jeszcze nic o Paytrade, ale na pewno trzeba się wystrzegać Nordea, Arum, Oneinvest, EGF. O tych firmach już jest głośno :)
no avatar
User

scarlett_26

Posty

27

Rejestracja

15 paź 2012, o 10:26

Re: paytrade

Postautor: scarlett_26 » 27 lis 2012, o 08:04

osiągnęłam już 2 poziom i zarobiłam zwrot 600 Euro. Cieszę, bo wiele osób mówiło, że nie działa.Bezpieczeństwo super. Firma nadzorowana przez Narodowy Bank Polski i do tego ma zabezpieczone wszystko prawem depozytowym. Zobaczcie filmik o Paytrade:)
no avatar
User

scarlett_26

Posty

27

Rejestracja

15 paź 2012, o 10:26

Re: paytrade

Postautor: scarlett_26 » 11 gru 2012, o 09:03

w PayTrade możesz zarabiać naprawdę pasywnie, bo zarabiasz nawet jak ktoś w firmie odnosi sukcesy.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: paytrade

Postautor: mareczek » 23 gru 2012, o 11:52

Ano zgadzam się co do pasywności dochodu. Stabilność dochodu i najlepszy produt na rynku jeśli chodzi o inwestycje. Zbrzydły mi się już 10 -15 letnie polisy. Tutaj masz przywilej inwestycyji,a nie przymus.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: paytrade

Postautor: vicka » 14 cze 2013, o 23:48

Mi w Pay Trade podoba się to, że Klubowicze mają dostęp do innowacyjnego programu lojalnościowego, który pozwala zarabiać pieniądze. A dziś programy lojalnościowe stosują wszystkie największe firmy: banki (alior), sieci komórkowe( play ) itd. itp.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: paytrade

Postautor: nosleep » 27 sty 2014, o 12:26

Pay trade to świetny alternetywa ;)
jest wiele korzyści, miedzy innymi:
Klub Pay Trade płaci największą prowizję za polecenia!
Cena złota i srebra jedna z najatrakcyjniejszych w Europie.
Wypłaty prowizji są w każdy piątek!
Gotowy, sprawdzony i skuteczny system do zarabiania pieniędzy!
No i czego chcieć więcej ? :D
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: paytrade

Postautor: piotrek5467 » 17 lut 2014, o 20:46

Jeśli chodzi o założenia programu to wygląda to ciekawie, szczególnie możliwość inwestowania na jednej światowe matrycy. Tak naprawdę jak się samemu nie spróbuje to się człowiek nie przekona.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: paytrade

Postautor: animka87 » 5 cze 2014, o 11:52

z takich nowych startupów to jeszcze http://bezpiecznyprzelew.pl/ czytałam ostatnio o nim na jednym portalu fajne narzedzie :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 13 Queries | GZIP : Off ]