szkolenia w firmie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

melissa

Posty

14

Rejestracja

28 lip 2010, o 07:22

szkolenia w firmie

Postautor: melissa » 28 lip 2010, o 07:25

Jak często powinny się odbywać? Czy istnieją profesjonalne metody weryfikacji skuteczności odbytego szkolenia? Proszę o wszelkie opinie/doświadczenia związane z tematem szkoleń :)
no avatar
User

koszna

Posty

1

Rejestracja

11 paź 2010, o 10:36

Re: szkolenia w firmie

Postautor: koszna » 11 paź 2010, o 11:01

najlepsza weryfikacja szkolenia to praktyka. to czy jesteś w stanie wykorzystywać pozyskaną wiedzę w pracy. nie zawsze ta wiedza jest utrwalona po jednym szkoleniu, dlatego warto organizować dla pracowników ( dla siebie) kolejne szkolenia, które będą pogłębiać wiedzę na dany temat. jak wiadomo uczymy się całe życie ;-) jeśli chodzi o same szkolenia i ich skuteczność to nawet najciekawiej zapowiadające się szkolenie jest w stanie położyć nieodpowiedni prowadzący. znudzony uczestnik=mała przyswajalność wiedzy. jeśli chcesz we własnym zakresie się podszkolić to polecam liczne portale związane ze szkoleniami. w zależności od branży, która cie interesuje. ja pracuje jako handlowiec i we własnym zakresie dokształcam sie korzystając z www.tajemnice-sprzedazy.pl .
pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: szkolenia w firmie

Postautor: Kocica » 7 gru 2013, o 10:00

tylko tak często na ile to konieczne
no avatar
User

strunka

Posty

4

Rejestracja

9 gru 2013, o 07:13

Re: szkolenia w firmie

Postautor: strunka » 9 gru 2013, o 07:17

Zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba, realizowany jest nowy projekt, wprowadzane są zmiany w firmie.
Awatar użytkownika
User

Kamilla

Posty

6

Rejestracja

9 gru 2013, o 08:34

Re: szkolenia w firmie

Postautor: Kamilla » 9 gru 2013, o 08:47

Lepiej stawiać na jakoś a nie na ilość. Na pewno więcej pożytku przyniesie jedno, ale merytoryczne szkolenie niż kilka zwykłych prezentacji w PowerPoint. A weryfikacja takiego szkolenia na pewno wyjdzie z czasem ;)
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: szkolenia w firmie

Postautor: pestka » 9 gru 2013, o 11:38

Warto szkolić pracowników szczególnie wtedy jeżeli inwestycja ta poprawi wydajność pracy i kompetencje pracowników. Częstotliwość i charakter szkoleń zależny jest o charakteru firmy. To czym się zajmuje. W branży medycznej szkolenia są niezbędne aby być na bieżąco z nowikami. W innej branży ich częstotliwość będzie niższa. Na tej witrynie http://www./SPAM//szkolenia-profesjonalne.html znajdziesz listę firm zajmujących się profesjonalnymi szkoleniami z różnych branż. Zwróć szczególną uwagę na opinię i referencje wystawiane przez klientów. Przy wielu wpisach można znaleźć tzw "okazje" czyli kody rabatowe które obniżają koszta usługi.
no avatar
User

lott32

Posty

1

Rejestracja

2 sty 2014, o 07:21

Re: szkolenia w firmie

Postautor: lott32 » 2 sty 2014, o 07:26

Szkolenia są bardzo potrzebne, ale nie tylko dla pracowników, a dla pracodawców też. W dzisiejszych czasach wszystko się szybko zmienia i trzeba nadążać np. za technologią ;) Na szkoleniach uczy się wielu przydatnych rzeczy co w efekcie sprowadza się do efektywności pracy. Polecam szkolenia Lean bo sam miałem z nimi do czynienia i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: szkolenia w firmie

Postautor: Kocica » 4 sty 2014, o 09:38

A swoją drogą, to znalazłam ciekawy tekst ostatnio o tym, że niektóre szkolenia można wliczyć w czas pracy:
do poczytania: http://www.praca-cieszyn.pl/szkolenie-czas-pracy/
to też ciekawe, bo jak nie trzeba pracownikowi dodatkowo organizować szkolenia POZA pracą, tylko w niej, to się nawet może opłacić
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: szkolenia w firmie

Postautor: nataliakl » 14 sty 2014, o 10:19

Zgadzam się z Kamillą. Lepiej inwestować w dobre szkolenia, zamiast zmuszać pracowników do "odbębniania" nudnych, niepotrzebnych nikomu szkoleń. Musisz się zastanowić, jakiego typu szkolenia podniosą kwalifikacje i rozwiną umiejętności pracowników tak, żeby można je było wykorzystać w funkcjonowaniu firmy. A efekty sprawdzić można tylko i wyłącznie w praktyce.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: szkolenia w firmie

Postautor: lattemacchiato » 27 lut 2014, o 22:31

Moim zdaniem profesjonalne metody weryfikacji szkoleń raczej nie istnieją. Z doświadczenia wiem jednak, że pracodawca bardzo sobie ceni, gdy pracownicy dokształcają się na własną rękę po godzinach pracy i pokazują, że ich praca jest także również ich pasją. To dlatego wybrałam szkolenie z podstaw biznesu i marketingu internetowego ementor.pl - temat związany z moją pracą, który niezwykle mnie interesuję. Dzięki temu poszerzyłam swoją wiedzę i pozyskałam umiejętności, które mogę wykorzystywać w praktyce na co dzień.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 13 Queries | GZIP : Off ]