Projektowanie wnętrz?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Projektowanie wnętrz?

Postautor: MartaJa » 9 sie 2013, o 11:30

Zauważyłam, że ludzie coraz więcej wagi przywiązują do tego, jak wyglądają wnętrza ich mieszkań.
Coraz więcej jest takich stron jak ta: http://forum.wszystkodlawnetrza.pl/ czy też jakichś blogów wnętrzarskich itp.
Myślicie, że warto otworzyć firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz?
Na początek np. po godzinach - po normalnej pracy...
no avatar
User

horfes

Posty

3

Rejestracja

9 sie 2013, o 15:29

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: horfes » 9 sie 2013, o 15:32

Myslę,że można się nad tym zastanowić. :)
Dodatkowo np. firma zajmująca się przeprowadzkami :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: apogeum » 14 sie 2013, o 13:23

Jeśli masz talent plastyczny to oczywiście możesz się tym zająć ;) Obecnie tematyka wystroju wnętrza jest coraz bardziej modna. Ludzie robią się bogatsi i interesują się tą tematyką.
___________________________________________________________________________________________________
Termowizja tanio - zaufaj specjalistom
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: DC-CENTRUM » 15 sie 2013, o 13:03

Ciekawy pomysł.
Zdaje się, że tego typu działalności obecnie już troszkę powstało, ale nie zmienia to faktu, iż wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa wzrastało będzie także zapotrzebowanie na tego typu usługi. Tak więc wydaje się, że ten pomysł jest całkiem okej.
Musisz jednak pamiętać, że aby wykonywać tego typu działalność powinno się mieć bardzo duże możliwości oraz doświadczenie w danym fachu. Dodatkowo na twoją korzyść mogły by zadziałać zdobyte wcześniej polecenia oraz referencje :)
Ciężko powiedzieć mi, czy tego typu biznes byłby lepszy jako działalność dodatkowa, czy też raczej jako podstawowy interes. Wato w tym wypadku pamiętać, iż poświęcając się w całości danej działalności zrobisz ją lepiej aniżeli, gdy działalność taka stanowi dodatkowe zajęcie. Z drugiej jednak strony oddzielasz się od stałego dochodu.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: kasiazosia » 25 paź 2013, o 11:20

A ja nie byłabym taka pewna, czy to ma sens, sami mówicie, że jest wiele stron z inspiracjami, ja jak remontowałam kuchnię to też znalazłam pomysł na aranżację kuchni w sieci, a nie radziłam się jakiegoś projektanta... Ludziom zwykle szkoda na to kasy.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: nataliakl » 21 lis 2013, o 11:45

Praca projektanta wnętrz nie jest dla wszystkich, trzeba mieć niezwykłe wyczucie estetyczne, a jednocześnie uważnie wsłuchiwać się w życzenia klientów. Jeśli uważasz, że masz takie zdolności, to myślę, że warto spróbować. Wydaje mi się jednak, że takie usługi są popularne, ale w większych miastach, więc jeśli w takim nie mieszkasz, może być ciężko. Jeżeli jednak chcesz to początkowo traktować jako dodatkowy zarobek, to czemu nie, nic nie tracisz :) Powodzenia!

__
księgowość Drezdenko
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: MacDonald » 25 lis 2013, o 15:02

moim zdaniem bardzo dobry pomysł, ludzie odchodzą coraz częściej od nudnych standardowych wnętrz i wykorzystują ciekawe materiały, takie jak drewno, szkło, fototapety, które nadają wnętrzu charakter, zdecydowanie jeśli to kogoś pasjonuje to będzie dobry i opłacalny biznes :)
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: gwiazdkaznieba » 3 gru 2013, o 10:13

Myślę że na początek warto pomyśleć nad strategią. Czyli przede wszystkim jak się reklamować, gzie - czy w lokalnych gazetach , czy w internecie. na pewno nie może to być pochopna decyzja
Awatar użytkownika
User

Kamilla

Posty

6

Rejestracja

9 gru 2013, o 08:34

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: Kamilla » 9 gru 2013, o 08:43

Również uważam, że to dobry pomysł. Obecnie coraz większą wagę przywiązuje się do wystroju wnętrz i estetyki naszego i mieszkania. Warto się tym zainteresować.
no avatar
User

anna80

Posty

32

Rejestracja

13 lip 2013, o 14:25

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: anna80 » 10 sty 2014, o 15:20

Dokładnie. Dobrze zaprojektowana przestrzeń mieszkalna jest bardzo ważna. Po pierwsze poprawia nasze samopoczucie i komfort. Po drugie dobry pomysł na zagospodarowanie wnętrz umożliwia wygodne życie domowników. Warto wziąć pod uwagę meble na zamówienie, wtedy wykorzystamy każdy metr naszego mieszkania.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]