PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: bizz » 2 gru 2013, o 16:57

Ja polecam ofertę firmy http://expertagent.pl/kontakt.html . Bardzo dobra agencja detektywistyczna z Warszawy, dbająca o wszystkie szczegóły i działająca bardzo profesjonalnie.
no avatar
User

Mowin

Posty

25

Rejestracja

16 sty 2014, o 09:53

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: Mowin » 13 lut 2014, o 10:03

Jeśli mamy problemy z uzyskaniem należności to w Łodzi zajmuje się tym prawnik Agnieszka Mikołajczyk - http://meritumodszkodowania.pl/. Odbywa się to na drodze sądowej. Wynagrodzenie dla Pani prawnik jest prowizyjne, czyli jak uda się odzyskać należność.
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: harryD. » 23 wrz 2014, o 18:23

Mowin pisze: Wynagrodzenie dla Pani prawnik jest prowizyjne, czyli jak uda się odzyskać należność.


Ale to jest chyba raczej standard. W Koksztysie też płaciłem prowizję tylko od skutecznie odzyskanej należności. Procent wynosi 6,9, czyli przyzwoicie. Nie wiem, czy ktoś ma niżej...
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: Eizzy » 16 gru 2014, o 13:24

Jeżeli ma się problem z odzyskiwaniem należności to rzeczywiście można pokusić się o wzięcie faktoringu. Jeżeli jeszcze dodatkowo istnieje ryzyko, że nasz kontrahent nie zapłaci w ogóle to można wziąć z ubezpieczeniem albo tylko na niektóre faktury. Przykład: http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-niepelny/
no avatar
User

bnowacka

Posty

12

Rejestracja

17 sie 2017, o 10:52

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: bnowacka » 23 sie 2017, o 14:16

Na problemy z nieopłaconymi należnościami najlepsze jest Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności - bardzo dobrzy specjaliści, którzy się znają na swojej pracy i służą fachową pomocą przy odzyskiwaniu długu. Pomagają nie tylko w temacie wierzytelności, ale również świadczą na szeroką skalę pomoc prawną, pomagają obniżyć opłatę adiacencką oraz opłatę planistyczną, a także zajmują się egzekwowaniem odszkodowania spowodowanego wywłaszczeniem.
Awatar użytkownika
User

sefor

Posty

5

Rejestracja

2 wrz 2017, o 18:10

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: sefor » 6 wrz 2017, o 07:03

No, ja sądzę, że te porady są zdecydowanie warte uwagi :) Warto wziąć je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.
(…) fakty bowiem to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie.
Awatar użytkownika
User

SIWY80

Posty

5

Rejestracja

4 paź 2017, o 08:04

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: SIWY80 » 12 paź 2017, o 15:37

Ja się niestety na tym kompletnie nie znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Jeśli będziesz szedł przez świat w poszukiwaniu doskonałości, znajdziesz doskonałość. Jeśli będziesz poszukiwał problemów, napotkasz problemy.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: troll8 » 18 lip 2020, o 07:46

Moim zdaniem najlepszym sposobem będzie zatrudnić kancelarię adwokacką, która miałaby wszystko na oku. Teraz chyba bez adwokata może być ciężko. Ludzie są różni, a niektórzy tylko szukają kłopotów czy zaczepki. Dlatego na pewno mogę wam doradzić Kancelarię adwokacką Wojas Pawlak, która specjalizuje się w takich sprawach.
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: PortalWindykacja - zadbaj o swoje pieniądze

Postautor: Johen » 13 lut 2024, o 08:40

Polecam również poczytać o zakupie wierzytelności na stronie https://www.fluence.com.pl/zakup-wierzytelnosci/. Można tam znaleźć wiele przydatnych informacji na ten temat oraz na temat sprzedaży długu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.157s | 13 Queries | GZIP : Off ]