pozycjonowanie, jaka firma

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Pastor

Posty

3

Rejestracja

9 maja 2011, o 16:42

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Pastor » 9 maja 2011, o 16:44

Ja znalazłem firmę http://www.pozycjonowaniestronpoznan.com.pl, właśnie zakładam działalność i już zleciłem pozycjonowanie stron aby rosła w siłę :)
no avatar
User

Krakk

Posty

1

Rejestracja

16 sie 2012, o 12:29

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Krakk » 16 sie 2012, o 12:31

Hej,
zamierzam powierzyć komuś stronę do pozycjonowania i znajomy polecał mi firmę http://www.invisio.pl, ktoś coś o niej słyszał? Po jakim czasie można spodziewać się efektów? Będę wdzięczny za pomoc.
no avatar
User

zbigniewa

Posty

14

Rejestracja

28 cze 2012, o 13:49

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: zbigniewa » 30 sie 2012, o 07:30

Krakk pisze:Hej,
zamierzam powierzyć komuś stronę do pozycjonowania i znajomy polecał mi firmę http://www.invisio.pl, ktoś coś o niej słyszał? Po jakim czasie można spodziewać się efektów? Będę wdzięczny za pomoc.


Witam,
Nie mam doświadczeń w zakresie współpracy z tą firmą.
Odnośnie efektów - to bardzo częste pytanie jakie zadają klienci. I niestety często kierują się wyborem tej firmy, która oferuje krótszy okres czasu oczekiwania na efekty.
Pozycjonowanie to proces długoterminowy i wymagający - nie można tak po prostu stwierdzić, że efekty będą po 3 miesiącach czy dwóch (można jedyni szacować)- ponieważ algorytm Google jest zmienny i na to żaden pozycjoner nie ma wpływu. A to algorytm decyduje o tym jak wysoko w rankingu znajduje się strona.

Dużo zależy od branży. Jak podasz konkretnie stronę i swoje oczekiwania mogę też wypowiedzieć się na ten temat z mojej perspektywy.

Pozdrawiam
Ideo SEM - skuteczne pozycjonowanie
no avatar
User

scarlett_26

Posty

27

Rejestracja

15 paź 2012, o 10:26

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: scarlett_26 » 26 paź 2012, o 12:38

Renomę i wyższe standardy pozwoli Ci uzystać firma Quantum.
Czynnie uczestniczymy w kreowaniu efektywnej polityki personalnej poprzez tworzenie systemów zarządzania kapitałem ludzkim tj. systemy ocen pracowniczych skierowane na realizację celów organizacji. Organizują szkolenia, które przekładają się na przyszłe sukcesy i dbają o dobre relacje między pracodawcą a pracownikiem .
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Dyskutant » 31 paź 2012, o 11:24

a DLACZEGO od razu firma? Nie możesz sam pozycjonować swojej strony? :)
Trochę wiedzy i zaoszczędzisz setki zł!
no avatar
User

zbigniewa

Posty

14

Rejestracja

28 cze 2012, o 13:49

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: zbigniewa » 23 lis 2012, o 15:01

immula pisze:3 miesięczne pozycjonowanie za darmo? Brzmi podejrzanie, nie angażowałabym się w taką współpracę.
/SPAM/ oferują 2 tygodniowe testowanie ich usług za darmo, ale są to tylko albo aż 2 tygodnie, po czym wykupuje się pakiety wyposażone również w pozycjonowanie.
Na początek działalności firmy tak opcja jest moim zdaniem bardzo korzystna.


Pozycjonowanie to proces długoterminowy. Mała szansa, że po dwóch tygodniach pojawią się satysfakcjonujące efekty.
Jeśli model rozliczania jest oparty na opłacie za efekty - to te 3 miesiące są w większości przypadków i tak za darmo.
Ideo SEM - skuteczne pozycjonowanie
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Dyskutant » 23 lis 2012, o 20:21

Przez te 3 miesiące firmy pozycjonerskie nic nie robić, wiec to tylko chwyt reklamowy. Wiem co mówię.
---
Zapraszam: http://www.busy-wroclaw.pl
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Dyskutant » 11 sty 2013, o 08:49

Kilka miesięcy temu korzystałem z oferty pozycjonowania firmy http://businessweb.pl - oferta i jej realizacja spełniła moje oczekiwania, efekty pozycjonowania są widoczne do tej pory, firma jest na prawdę solidna i sprawdzona - ręczę za nią ;)
Także jakby ktoś szukał dobrej firmy to firmę BusinessWeb.pl mogę polecić z czystym sumieniem.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: wiosna » 2 kwie 2013, o 11:36

Nie wiem czy porządna firma, która zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem robi promocje w stylu "3 miesiące za darmo". Na Twoim miejscu bym na takie uważała. Sama wolę zatrudniać fachowców, którzy naprawdę wiedzą co robią, zarówno w kwestii pozycjonowania i jak kampanii reklamowych w sieci. Źle poprowadzony marketing szeptany nie tylko nie wypromuje firmy, ale i może jej zaszkodzić.
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: green » 11 maja 2013, o 07:38

Istotną sprawą w promocji swojej strony jest skuteczna analityka internetowa Ze doświadczenia mogę polecić Web Metrics -firmę która profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do tematu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron