Nie daj się sprawdzić Skarbówce

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Loku

Posty

2

Rejestracja

18 kwie 2011, o 09:01

Nie daj się sprawdzić Skarbówce

Postautor: Loku » 18 kwie 2011, o 09:10

Ja dałem się przejrzeć w trakcie kontroli i to bezproblemowo, a dlaczego? Bo okazało się, że jak kupiłem kasę z elektroniczną kopia paragonów, to bardziej pomagam urzędnikom w pracy, niż sobie w użytkowaniu. Wpadły pani z US do mnie na kontrolę na początku marca zadowolone, że nie będą musiały ślęczeć nad paragonami, zgrały WSZYSTKO! Byłem zaskoczony i przerażony, bo wtedy dopiero zrozumiałem zalety tej nowej niby technologii. Radzę wszystkim zakłądajacym firmę, przemyśleć ten temat, takie pomaganie jest nieopłacalne.
no avatar
User

Astra

Posty

1

Rejestracja

18 kwie 2011, o 14:35

Re: Nie daj się sprawdzić Skarbówce

Postautor: Astra » 18 kwie 2011, o 15:18

Ja trafiłam na innym forum na stronę http://kopia-elektroniczna.net.pl/
gdzie o tym właśnie piszą. Współczuję naprawdę i trochę się cieszę, że sama wcześniej poczytałam w sieci, choć mąż upierał się przy tym by kupić taką "nowinkę" do naszego sklepu i nie wierzył w to, co powiedział mu sprzedawca, o łatwości kontroli przez Skarbówkę, na szczęście znalazłam te informacje. :)
no avatar
User

Krys

Posty

1

Rejestracja

26 kwie 2011, o 12:02

Re: Nie daj się sprawdzić Skarbówce

Postautor: Krys » 26 kwie 2011, o 12:33

Trzeba przyznać, że na tej stronie (http://kopia-elektroniczna.net.pl/) można przeczytać kilka bardzo interesujących rzeczy.. Odnoszę wrażenie, że kasa z kopią elektroniczną ma służyć wyłącznie zarobkowi firm produkujących i pracownikom Urzędu Skarbowego... jedni na tym zarabiają, drudzy bardzo skutecznie ułatwili sobie w ten sposób pracę. Najgorzej wyszli na tym właściciele firm, bo US może prześwietlić wszystkie lata zapisane na karcie i to w pięknych tabeleczkach! I weź przedsiębiorco żyj w tym kraju skoro problemy przychodzą z każdej strony.. :(
no avatar
User

Loku

Posty

2

Rejestracja

18 kwie 2011, o 09:01

Re: Nie daj się sprawdzić Skarbówce

Postautor: Loku » 1 maja 2011, o 18:46

Dobrze, że podrzuciliście tą stronę, nie znałem jej, jak widać nie tylko mnie dotknęły już nieprzyjemności związane z zakupem kasy z kopią, ciekawe ile osób w najbliższym czasie będzie miało z tym zakupem podobne kłopoty...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron