Własny sklep internetowy z opcją dropshippingu

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Własny sklep internetowy z opcją dropshippingu

Postautor: Konek » 11 lis 2020, o 10:11

Hej!
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w zakresie wykonania własnego sklepu internetowego z opcją dropshippingu? Na jaką platformę sklepową postawić?
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Własny sklep internetowy z opcją dropshippingu

Postautor: EmilCh » 16 lis 2020, o 10:53

My prowadzimy głównie właśnie sprzedaż w formie dropshippingu, ponieważ w takim przypadku przede wszystkim odpadają koszty związane z magazynem, zakupem hurtowych ilości rzeczy, pakowaniem, czy też wysyłką. Wszystkie zadania spadają na hurtownię, a ty tylko generujesz ruch i sprzedaż w swoim sklepie. Jeżeli masz konkretny budżet i chcesz zacząć to warto postawić na oprogramowanie ecommerce od RedCart https://redcart.pl/ i pakiet miesięczny, co pozwoli Ci sprawnie zacząć sprzedawać i stworzyć nowoczesny oraz funkcjonalny sklep online.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Własny sklep internetowy z opcją dropshippingu

Postautor: Adamus » 17 lis 2020, o 09:48

Też mam sklep z dekoracjami do domu postawiony na RedCart. Nie mam większych zastrzeżeń, działa poprawnie i też klientów nam nie brakuje poprzez wygodne integracje ze świetnymi hurtowniami dropshippingowymi.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Własny sklep internetowy z opcją dropshippingu

Postautor: Konek » 1 gru 2020, o 21:17

Super, że tak fajnie temat się rozwinął i mam już sporo podpowiedzi, chyba czas powoli zabierać się za sprawdzenie propozycji i ostateczny wybór.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Własny sklep internetowy z opcją dropshippingu

Postautor: RafałSek » 5 gru 2020, o 12:37

Również radziłbym Wam postawić na oprogramowanie sklepu online typu RedCart zarówno ze względu na profesjonalne wsparcie, opcję pakietu dedykowanego co pozwoli Wam zacząć sprzedawać już po tygodniu - dwóch. Jednocześnie wszystkie systemy płatności, bezpieczeństwa, grafiki itd. No i też wygodne integracje z hurtowniami i tymi dropshippingowymi z aktualizacjami stanów magazynowych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 15 Queries | GZIP : Off ]