Zarabiaj na transakcjach osób przez Ciebie poleconych

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

jolantal

Posty

10

Rejestracja

22 lis 2011, o 20:50

Zarabiaj na transakcjach osób przez Ciebie poleconych

Postautor: jolantal » 29 cze 2012, o 17:41

Istnieje wiele sposobów jak zacząć zarabiać pieniądze. Niektóre z nich są proste, inne są skomplikowane. Jedne pozwalają zarabiać troszeczkę, inne oferują ogromne dochody. Istnieje jednak tylko kilka obszarów które działają jak maszynka do robienia pieniędzy.

Obszarami tymi są bankowość, system kart płatniczych, loterie i zakłady bukmacherskie oraz kilka innych. O bankowości trzeba wiedzieć to, że z każdego wkładu swojego klienta można wytworzyć dziesiątki procent zysków rocznie. A to i tak tylko w rozważaniach bardzo konserwatywnych. Swoim klientom zapewnia się jedynie niewielki procent od wkładów, gdzie odsetki ledwo zdołają pokryć wzrost inflacji. Organizacje i stowarzyszenia systemów kart płatniczych oraz obsługujących terminale płatnicze i bankomaty, są znane z pobierania wysokich prowizji od każdej płatności, której dokona klient w każdym punkcie handlowym za pośrednictwem karty płatniczej. A operatorzy gier losowych i zakładów bukmacherskich? Ich zyski są dosłownie niebotyczne a każdy właściciel takich spółek ma dostęp do niemal nieograniczonej ilości pieniędzy.

Jest tym samym jasne, że obszary te generują niesamowite ilości pieniędzy i zyski swoim operatorom i właścicielom. Problemem jest, że nikt z tych, którzy takie obszary tworzą i im przewodzą, nie chce się tymi możliwościami podzielić z innymi. Aż dotąd.
Niemalże już w tej chwili, powstaje projekt, który każdemu zainteresowanemu umożliwi podział w tych niebotycznych zyskach w każdym z tych obszarów.

Podstawowym elementem całego projektu jest własny bank. Banki są instytucją, która kontroluje przepływ wszystkich środków finansowych na całym świecie. Oddajesz swoje pieniądze na przechowanie do banku, ten dzięki nim ma możliwość wygenerować zyski, które sięgają dziesiątek procent rocznie. Z tego zysku bank zwraca swoim klientom, czyli i Tobie, tylko minimalny udział nawet wtedy, gdy z pieniędzy Twoich i innych klientów może wypracować tak wielkie korzyści!

Teraz masz szansę to zmienić i sam rozpocząć udział w tych ogromnych zyskach tych banków. Jak? Po prostu! Stwórz własny udział we własnym banku, który będzie takie zyski przynosił głównie swoim klientom, którzy będą również jego współwłaścicielami. Jesteśmy w kluczowym momencie istoty projektu OpenEconomy, w realizacji jego najważniejszej części, w której powołaliśmy do istnienia własny globalny bank, którego współwłaścicielem możesz stać się nawet i Ty.

Jak dostać udział we własnym globalnym banku?

To proste, wystarczy tu zrobić 2 kroki:
1. Po pierwsze należy zarejestrować2. się na stronie http://17562.open-pre-launch.com/ . jako użytkownik projektu.
2. Otrzymasz szczegółowe instrukcje, jak i gdzie zdobyć swoje własne bankowe udziały i to zupełnie ZA DARMO! (trzeba czekać)

Udział w zyskach bankowych dzięki własnemu udziałowi jest pierwszym, jednakże nie ostatnim możliwym sposobem, jak trwale zyskać stabilne źródło dochodów zasilające Twój budżet domowy. Dochód ten możesz znacznie podwyższyć tym, że zaoferujesz ten sposób swoim znajomym, którzy również za darmo mogą otrzymać udział w zyskach swojego banku.

Dlaczego warto wykorzystać tę szansę polecania swoim znajomym i przyjaciołom?

Dlatego, że na tym zarabiają i oni i Ty. Podajmy przykład. Załóżmy, że klient XY tego banku, włoży na jego konto 1000 USD. Jego rachunek będzie zarabiał na gwarantowanych stawkach procentowych w wysokości 6% (rocznie). I przypuśćmy, że tego klienta XY polecileś do banku Ty. Bank z tego tytułu wypłaci Ci bonus, w wysokości 25% wypracowanego zysku tego poleconego klienta XY. W tym przypadku będzie to 25% z kwoty, o jaką podwyższyła się wartość konta klienta XY


Konkretnie w tym przykładzie będzie wyglądać to tak:
Wkład klienta XY - 1000,- USD
Wypracowany roczny 6% zysk na koncie klienta XY - 60,- USD
Bonus 25% z zysku dla ciebie jako pośrednika - 15,- USD

A teraz wyobraź sobie, że w ten sposób polecasz dziesiątki swoich znajomych i przyjaciół. Jeśli ktokolwiek z nich zechce skorzystać z usług twojego banku, w zamian dostajesz bonus. A gwarantowane 6% nie muszą być ostateczne. Wystarczy pamiętać o czym mówiliśmy na początku, czyli o zyskach jakie są w stanie osiagać banki w ciągu roku.

Ale to jeszcze nie wszystko! Każdy klient dostanie do swojego konta, kartę płatniczą. To jest dzisiaj standardem. Ale ta karta daje więcej niż tylko możliwość płatności w sklepach i wybór pieniędzy z bankomatów. Dzięki tej karcie będziesz również zarabiać. I tu również zależy jakiej liczbie znajomych i przyjaciół powiesz o tej możliwości. Dlatego, że znów każdy z Twoich znajomych dostanie zwrot finansowy za używanie tej karty. Ale nie tylko on. Taki zwrot dostanie także i ten, kto mu o takiej możliowści powiedział i polecił – czyli po prostu Ty. I oczywiście to nie wszystko. Wyobraź sobie, że o takiej możliwości zaczynasz informować swoich znajomych a oni z kolei swoich i tak dalej. Jeśli którakolwiek z osób użyje tej możliwości płacąc kartą za zakupy lub wybierając pieniądze z bankomatu, Ty będziesz z każdej takiej operacji otrzymywał prowizje. I to dokładnie z 18-tu poziomów pod Tobą!

A co jest w tym najciekawsze?! Tą możliwością możesz podzielić się ze swoimi znajomymi na całym świecie, bez względu na którym kontynecie i w którym kraju mieszkają. Gdziekolwiek i kiedykolwiek ktoś użyje tej karty, a będzie przynależał do Twojej sieci, Ty dostaniesz prowizje z jego zakupów. A czym więcej w Twojej sieci będzie klientów używających jej, Twoje prowizje będą nieustannie rosnąć i mogą sięgać nie tylko dziesiątek tysięcy dolarów miesięcznie, ale nawet kwot znacznie wyższych!

Ale to dalej nie wszystko! Z końcem 2011 roku, użytkownicy projektu dostaną do dyspozycji własny globalny portfel internetowy, dzięki któremu będą mogli wysyłać i dostawać pieniądze za swoje produkty i usługi w skali światowej. I znów na tym będą również zarabiać! Wystarczy przypomnieć sobie jak dziś funkcjonuje PayPal, Moneybookers, AlertPay czy Liberty Reserve. I teraz wyobraź sobie, że możesz mieć udział z każdej takiej transakcji pieniężnej!

To wciąż jednak nie wszystko! W nadchodzącym 2012 roku, użytkownicy dostaną do dyspozycji własną globalną loterię i biuro bukmacherskie, które umożliwi im nie tylko grę o wysokie wygrane, ale głównie zapewni im następne źródło dochodów bez względu na to czy sami wygrają, czy nie. Przewidujemy że 30% z obstawionych środków finansowych wróci do kont użytkowników.

Załóżmy, że za pośrednictwem Open-Pre-Launch utworzysz grupę 10 użytkowników, którzy zarejestrują się bezpośrednio pod Tobą i obstawią zakłady po 10 USD na tydzień na jakąkolwiek grę. Łączny zakład całej tej grupy na tydzień wyniesie 100 USD. Z tej kwoty 30% - czyli w tym przypadku 30 USD system rozdzieli w formie prowizji między użytkowników. Ty w tym przypadku dostaniesz 20% prowizji z kwoty 30 USD czyli 6 USD.

A teraz załóżmy, że tych Twoich 10 użytkowników, których polecileś do projektu, podaje informacje dalej następnym swoim 10 znajomym, którzy podobnie zagrają na loterii po 10 USD na tydzień. Ci nowi uczestnicy utworzą łączny zakład w wysokości 1000 USD. Z tej kwoty system rozdzieli między uczestników ponownie 30%. W tym przypadku rozdzieli 300 USD. Pierwsze 20% z kwoty 300 USD dostaną uczestnicy, którzy są bezpośrednio pod Tobą dlatego, że nowi uczestnicy są w ich pierwszym poziomie. Dla Ciebie są to uczestnicy drugiego poziomu i Ciebie system wynagrodzi prowizją 10% z sumy 300 USD. W tym przykładzie dostaniesz bonus 30 USD. I tak to zadziała, aż do 18 poziomu relacji Twoich poleceń.

A to są tylko niektóre z części sukcesywnie realizowanych elementów całego projektu, dzięki któremu wreszcie możesz stać się udziałowcem obszaru, który swoim właścicielom i operatorom przynosi długotrwałe i stabilne, a także najwyższe zyski. Zarejestruj się na stronie http://17562.open-pre-launch.com jako użytkownik projektu.

Pamiętaj! Rejestracja jest darmowa, a swój bankowy udział również dostaniesz za darmo! Już tylko dzięki temu możesz zacząć zarabiać! Prześlij tą informację swoim znajomym i przyjaciołom a bedziesz zarabiał adekwatnie więcej! Tylko nie zapomnij w miejscu adresu rejestracyjnego strony, wstawić własnego numeru ID, aby Twoi znajomi rejestrowali się pod Ciebie a nie kogoś innego!

Uwaga!

Systém Open-Pre-Launch jest zaprojektowany w taki sposób, że nie można dokonać rejestracji nowego użytkownika bez wstawienia już przyznanego komuś numeru ID. Jeśli przy rejestracji osoba polecona usunie Twoj numer ID, system uniemożliwi taką rejestrację!
no avatar
User

kasiakuta

Posty

10

Rejestracja

26 paź 2012, o 13:37

Re: Zarabiaj na transakcjach osób przez Ciebie poleconych

Postautor: kasiakuta » 26 paź 2012, o 13:45

Fajna sprawa. Ja już zarobiłam ponad stówke:P
Platformy wibracyjne to idealny sprzęt by schudnąć!
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Zarabiaj na transakcjach osób przez Ciebie poleconych

Postautor: Dyskutant » 1 gru 2012, o 13:44

Pokaż mi dowody wypłat, bo niespecjalnie w to wierzę.
---
Zapraszam na oferty kredytów konsolidacyjnych
no avatar
User

vulrik

Posty

65849

Rejestracja

1 sie 2020, o 15:29

Re: Zarabiaj na transakcjach osób przez Ciebie poleconych

Postautor: vulrik » 12 sie 2020, o 12:00

no avatar
User

vulrik

Posty

65849

Rejestracja

1 sie 2020, o 15:29

Re: Zarabiaj na transakcjach osób przez Ciebie poleconych

Postautor: vulrik » 12 wrz 2020, o 11:57

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
no avatar
User

vulrik

Posty

65849

Rejestracja

1 sie 2020, o 15:29

Re: Zarabiaj na transakcjach osób przez Ciebie poleconych

Postautor: vulrik » 9 lis 2020, o 22:07

no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.754s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron