Jak dbacie o pracowników?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Jak dbacie o pracowników?

Postautor: MartaJa » 5 sie 2013, o 08:44

Jak dbacie o swoich pracowników i ich samopoczucie podczas pracy? Wielkie firmy zapewniają im różne atrakcje itd, oczywiście w Polskich realiach to jeszcze raczkuje.
Ja postanowiłam zachęcić ich, żeby po godzinach siedzenia przy komputerze rozprostowali trochę kości i się ruszyli i kupiłam w tym celu kilka poduszek sensomotorycznych (znalazłam takie dość tanie na Actimed).
Póki co każdy chętnie korzysta z kilku dodatkowych minut przerwy na taką małą "rozgrzewkę" :)
Ostatnio zmieniony 2 lis 2013, o 10:31 przez MartaJa, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Kocica » 5 sie 2013, o 15:52

Ty nie chcesz czasem moim szefem zostać? :mrgreen:
Wiesz no, pomysł super - u mnie o plecy jak nie zadbam sama to nikt nie zadba, a już szef tym bardziej.
Jak na razie wprawdzie wystarczają mi ćwiczenia, ale jak nie zmienię trybu zycia, to jak nic się skończy u jakiegos lekarza ortopedy czy temu podobnych fachowców...

A jakiej firmie szefujesz z ciekawości?
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: DC-CENTRUM » 6 sie 2013, o 10:31

Ciekawa sprawa. Stosując tego typu rozwiązania z pewnością dość efektywnie przyciągasz do firmy potencjalnych pracowników. Jestem ciekaw kiedy wejdą do Polski na stałe standardy obserwowane obecnie w takich firmach ja google. Gdzie pracownicy w czasie kreatywnej pracy mogą spędzić czas np. grając w gry, czy też relaksując się na hamaku. Jest to z pewnością w pewnym stopniu dość spora innowacja i jak najbardziej zachęca on pracownika do bardziej wytężonej i mozolnej pracy.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: lwiątko » 13 lis 2013, o 11:54

U mnie w firmie dba się o pracowników tak, że sie ich szanuje i przestrzega ich praw. Myślę, że to dużo.
Na wszelki wypadek i tak czytam artykuły takie jak ten: http://www.praca-skoczow.pl/na-okres-probny-na-czas-okreslony-nieokreslony-jak-pracujesz/, bo lubię mieć wiedzę o tym, jakie mam prawa i jak ich skutecznie bronić, ale na szczęście jeszcze nie musiałam wykorzystywać tej wiedzy w praktyce.
no avatar
User

Karolina1

Posty

4

Rejestracja

13 lis 2013, o 13:45

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Karolina1 » 13 lis 2013, o 13:50

jak dla mnie normalna umowa o pracę i dobre warunki pracy połączone z szacunkiem do pracownika wystarczą...o resztę zadbam sama
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: nataliakl » 15 lis 2013, o 12:39

Myślę, że przestrzeganie praw pracownika przez pracodawcę i szanowanie go to nie żadna łaska ze strony zatrudniającego - to powinno po prostu być. A jeśli chodzi o poruszony temat, to wydaje mi się, że to świetny pomysł. Z czasem pracownicy będą chcieli pracować w firmach, gdzie właśnie takie drobnostki się stosuje, żeby dać im do zrozumienia, że są ważni. Gratuluję pomysłu!
no avatar
User

Margines Błędu

Posty

16

Rejestracja

18 wrz 2013, o 20:06

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Margines Błędu » 16 lis 2013, o 20:50

ja przede wszystkim wynagradzam ich bardzo dobra atmosfera w pracy. Jeśli chodzi o zarobki to wiadomo, nie stac mnie, zeby placic im jakies kokosy, to chociaz staram sie, aby z przyjemnoscia rozpoczynali kolejny dzien i dobrze sie czuli w moim salon kosmetyczny Ursynów
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: gwiazdkaznieba » 3 gru 2013, o 10:32

Pracownicy są zadowoleni gdy panuje miła atmosfera w pracy a nikt inny jak tylko pracodawca powinien przede wszystkim dokładać wszelkich starań aby atmosfera nastrajała pozytywnie. W tym celu można organizować jakieś wyjazdy integracyjne połączone z atrakcjami.Takie rozwiązania bardzo integrują zespół :)
no avatar
User

rewizja88

Posty

1

Rejestracja

2 sty 2014, o 07:07

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: rewizja88 » 2 sty 2014, o 07:11

W mojej firmie pracodawcy o nas dbają :) Systematycznie dostajemy jakieś premie czy bony. To mnie bardzo motywuje ;) raz na jakiś czas organizowane są wyjazdy integracyjne. Dużym plusem też są szkolenia i kursy, w których możemy brać udział.
no avatar
User

Droduz

Posty

2

Rejestracja

21 sty 2014, o 10:29

Re: Jak dbacie o pracowników?

Postautor: Droduz » 21 sty 2014, o 10:32

Na pewno w większym zakładzie dobrym posunięciem będą szafki ubraniowe, dla wygody pracowników. Z resztą często tego typu meble są koniecznością w zakładach pracy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron