Najlepsze lokaty bankowe.

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

abtarasew

Posty

3

Rejestracja

4 lut 2011, o 02:58

Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: abtarasew » 23 lut 2011, o 14:39

Które banki oferują obecnie najlepsze oferty lokat? Macie jakieś ciekawe propozycje?
Lokaty bankowe - informacje i komentarze dotyczące lokat i kont oszczędnościowych.
no avatar
User

rachman

Posty

80

Rejestracja

4 kwie 2012, o 00:03

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: rachman » 26 kwie 2012, o 01:00

Zależy czego się szuka. Ja obecnie założyłem dwie, w tym Lokatę Bezkarną bo tylko tą znalazłem by można było zerwać przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

palka666

Posty

4

Rejestracja

21 cze 2012, o 07:53

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: palka666 » 21 cze 2012, o 07:55

Potrzebujesz kredytu? A może chcesz się ubezpieczyc?
Na stronie artex.ebrokerpartner możesz porownać i znaleść cos dla siebie.

Na artex.ebrokerpartner znajdziesz :
- Kredyty hipoteczne
- Kredyty dla Firm
- pożyczki gotówkowe
- leasing
- ubezpieczenia III filar i inne.

artex.ebrokerpartner.pl
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: Roberto » 30 cze 2012, o 10:08

Lokata? Przecież to zamrażanie pieniędzy i to w dodatku gdzieś, gdzie zysk jest niewielki, właściwie zerowy. Nie lepiej pójść w inne inwestycje, np. forex? Na rynku jest wiele ofert, które obniżają ryzyko straty, a dają niezłe zyski, np. rachunek zarządzany. Może czas pomyśleć o tym?
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

lechu

Posty

54

Rejestracja

3 maja 2012, o 12:58

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: lechu » 5 lip 2012, o 14:13

Według mnie GetinBank ma ciekawe oferty, jeżeli chodzi o inwestycję np. na rok czasu. jeżeli chcesz krótsze to są inne banki.
no avatar
User

rachman

Posty

80

Rejestracja

4 kwie 2012, o 00:03

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: rachman » 11 lip 2012, o 22:00

Może się przyda: ranking lokat.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: Roberto » 6 sie 2012, o 20:10

Chciałbym trochę wznowić temat, ponieważ teraz jest jeszcze bezpieczniejsza opcja jeżeli chodzi o rachunek zarządzany. Opiera się na zasadzie samoubezpieczenia - zyski odkładasz na osobnym koncie i samemu decyduje się o tym, czy je tam zostawić czy zainwestować. To niezła opcja dla tych, co boją się ryzyka. W skali miesiąca zarobki tom około 5-7%, co w skali roku daje 80-120%. Myślę, że zamiast o lokacie warto pomyśleć o czymś takim.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: zlosliwiec8 » 13 wrz 2013, o 06:00

Skok Wołomin ma bardzo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o lokaty. Korzystam z ich usług od prawie roku i sobie chwalę. Oprocentowanie na lokacie jest zmienne w zależności od posiadanych udziałów.
no avatar
User

antonina

Posty

11

Rejestracja

22 paź 2013, o 09:39

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: antonina » 22 paź 2013, o 10:55

Też sprawdzałam lokaty w Skok Wołomin i muszę przyznać że mają naprawdę dobre oprocentowanie swoich lokat.Szkoda że mam tak daleko do ich oddziału, czy korzystaliście może z opcji zakładania takiej lokaty drogą emailową?
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: apogeum » 13 sty 2014, o 13:54

Wysoko oprocentowaną lokatę oferuje obecnie Volkswagen Bank: http://www.vwbank.pl/lokata-plus.html - tutaj możecie sobie przejrzeć jego ofertę ;) Jak widać jest dość opłacalna.
Oprocentowanie jest wysokie w stosunku do ofert różnych banków i oferują ją już od 1000 zł.
Zresztą to bardzo dobry sposób oszczędzania - pieniądze ulokowane są w bezpiecznym i stabilnym miejscu oraz wiemy, że przynajmniej nie będą traciły na wartości ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]