mieszkanie

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

scarlett_26

Posty

27

Rejestracja

15 paź 2012, o 10:26

mieszkanie

Postautor: scarlett_26 » 15 paź 2012, o 10:29

Witam:)
Jestem zainteresowana kupnem mieszkania w Warszawie. Będzie to mieszkanie dla syna na okres studiów. nie wiem tylko w jakiej okolicy najlepiej mieć takie mieszkanie, żeby w przyszłości bez problemu je komuś wynająć. Proszę o wasze sugestie.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: mieszkanie

Postautor: Kocica » 16 paź 2013, o 08:47

Na pewno blisko jego uczelni, to raz,
albo w centrum - śródmieście, to chyba dzisiaj w Wawce najbardziej perspektywiczne lokalizacje.
Poszperaj też w ofertach mieszkań z bazy ihouse - mają ciekawie je posortowane, i łatwo sie zorientować co i jak.Osobno do wynajęcia, i osobno do kupienia , co dość ułatwia sprawę.

A na jakie studia syn idzie?
no avatar
User

mariolka3

Posty

1

Rejestracja

31 paź 2013, o 12:26

Re: mieszkanie

Postautor: mariolka3 » 31 paź 2013, o 12:30

Każde mieszkanie to dobra inwestycja na przyszłość, jeżeli ma Pani zamiar kupić mieszkanie, to polecam zainteresować się rynkiem pierwotnym. Duża baze mieszkań w Warszawie maja na stronce http://rynekpierwotny.com/

Oczywiście tak jak osoba wyżej, uważam, że warto zainwestować w mieszkanie znajdujące się nieopodal jego uczelni, dzięki temu nawet jak Syn skończy studia podejrzewam że nie byłoby w przyszłości ewentualnego problemu wynajęcia tego mieszkania.
no avatar
User

Marcint6

Posty

4

Rejestracja

12 lis 2013, o 12:04

Re: mieszkanie

Postautor: Marcint6 » 12 lis 2013, o 12:12

Zgadzam się z poprzednikami, że jest to świetna inwestycja. pamiętajmy tylko by było to mieszkanie, które będzie można wynająć w przystępnej cenie i lokalizacja będzie jak najlepsza.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: mieszkanie

Postautor: kolaa » 3 gru 2013, o 14:53

Ja polecam wyróżniający się serwis http://www.mieszkaniedm.pl/ , w którym dostępny jest użyteczny kalkulator dopłat i symulację rat. Jest to serwis o rządowym programie dopłat mieszkaniowych "Mieszkanie dla Młodych" , przeznaczony dla osób starających się o pierwsze mieszkanie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reyes

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2015, o 13:27

Re: mieszkanie

Postautor: Reyes » 5 sie 2016, o 11:23

Ja akurat poszukuję mieszkanie lublin więc jak ktoś ma jakieś dobre oferty to ja chętnie skorzystam. Także oferty deweloperskie. Moje wymagania to cicha spokojna okolica ale dobrze skomunikowana z centrum. Dobra cena i stawka za m2 bardzo wskazana.
no avatar
User

marta249

Posty

13

Rejestracja

27 paź 2016, o 17:26

Re: mieszkanie

Postautor: marta249 » 7 gru 2016, o 21:33

A może Gdańsk? Bardzo ładne miasto. Ja osobiście w Warszawie nie chciałabym mieszkać - niby duże miasto z perspektywami ale życie w stolicy wcale nie jest takie kolorowe jak się wydaje. Co do Gdańska od siebie mogę polecić mieszkanie w dzielnicy Morena i osiedle Alfa Park http://alfapark.pl . Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dużo placów zabaw, spokojna i cicha okolica no i co ważne dobre połączenie z centrum miasta ;)
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: mieszkanie

Postautor: endrju1 » 9 gru 2016, o 12:27

A co powiecie na Łódź? :) Apartamenty Zdrowie to jedne z najpiękniejszych, jakie widziałem :) Są do odbioru już w 2018 roku, sprawdźcie sami http://www.apartamentyzdrowie.pl/ :D
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: mieszkanie

Postautor: arekk » 13 gru 2016, o 14:50

Jeśli chcecie to możecie sprawdzić sobie także apartamenty do wynajęcia lublin. Uważam, że oferują naprawdę ładne apartamenty, więc może i was oferta w tym mieście zaoferuje.
Awatar użytkownika
User

piotrowski29

Posty

5

Rejestracja

15 gru 2016, o 19:57

Re: mieszkanie

Postautor: piotrowski29 » 23 gru 2016, o 22:03

A czy znacie może jakieś dobre biuro nieruchomości w Gliwicach? Ja się właśnie zastanawiam czy to jest dobre nieruchomosci-gliwice.pl...
Nasza normalność polega na tym, że zdajemy sobie sprawę z własnej nienormalności.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.145s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron