Szkolenia "Profesjonalny menedżer"

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

Patrix

Posty

13

Rejestracja

5 lis 2012, o 12:38

Szkolenia "Profesjonalny menedżer"

Postautor: Patrix » 11 sty 2013, o 09:08

Witam!

Czy ktoś z Was brał udział w którymś z tych szkoleń: "Profesjonalny menedżer"? Co o nich sądzicie?
Mnie zainteresowało szkolenia na temat motywowania. Czy polecacie to szkolenie?
Z góry dzięki za informację :)

Pozdrawiam :)
no avatar
User

olab1

Posty

5

Rejestracja

27 sty 2013, o 13:14

Re: Szkolenia "Profesjonalny menedżer"

Postautor: olab1 » 27 sty 2013, o 13:21

Fajne szkolenie. Jeśli szukacie innych ofert szkoleń polecam zajrzeć na Darmowe ogłoszenia drobne
no avatar
User

Ninka

Posty

8

Rejestracja

8 lip 2013, o 11:08

Re: Szkolenia "Profesjonalny menedżer"

Postautor: Ninka » 8 lip 2013, o 11:18

A ja polecam szkolenia menedżerskie w Success Story. To jest firma z dużym doświadczeniem na rynku, zerknijcie na ich stronę i listę referencji, jest naprawdę długa ;)
I przede wszystkim widać (wiem, bo niedawno byłam na takim szkoleniu), że prowadzą je PRAKTYCY biznesowi, a to się bardzo ceni w dzisiejszych czasach i wbrew pozorom nie jest takie popularne. Szczególnie polecam to szkolenie: http://success-story.pl/index.php/pl/of ... rzywodztwo
Ja właśnie na nim byłam i było świetne, naprawdę widzę teraz różnicę w pracy, otworzyło mi to oczy na pewne rzeczy. Polecam, zdecydowanie.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Szkolenia "Profesjonalny menedżer"

Postautor: Piaskowa » 24 sie 2013, o 11:50

Ja właśnie zapisałam się na szkolenie zarządzanie czasem. Znalazłam ciekawą ofertę na www.leadership-center.pl/ Mają tam fajny pakiet szkoleń, warto z nich skorzystać.
no avatar
User

katia1

Posty

1

Rejestracja

15 paź 2013, o 16:37

Re: Szkolenia "Profesjonalny menedżer"

Postautor: katia1 » 15 paź 2013, o 16:39

Osobiście mogę polecić szkolenia managerskie organizowane przez leadership center bo sama brałam w nich udział i byłam zadowolona, szczególnie, że kursy były prowadzone na podstawie realnych projektów przygotowywanych w mojej firmie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 13 Queries | GZIP : Off ]