Prosty program do wystawiania faktur ?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: Jerzy Kowalski » 4 kwie 2013, o 07:54

Potrzebuje w miarę przyjaznego użytkownikowi programu do wystawiania faktur, tak aby miał funkcję magazynowe, mógł stworzyć rejestry płatności i sprzedaży, własna numeracja, konfiguracja, tworzenie bazy danych, każdy rodzaj faktur, prowadzenie kpir, możecie coś polecić
pozdrawiam
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: blackspade » 4 kwie 2013, o 12:33

Ja też w najbliższym czasie będę szukal programu do fakturowania z możliwością wystawiania faktur zaliczkowych, najlepiej online.
Awatar użytkownika
User

Evidence

Posty

31

Rejestracja

26 sie 2012, o 16:36

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: Evidence » 4 kwie 2013, o 17:11

Z tymi darmowymi jest tak, że zazwyczaj czegoś im brakuje, posiadają krótki okres użytkowania po czym musisz kupić pełen pakiet albo brak aktualizacji. Obecnie korzystam z programu rafsoft net, z którego jak do tej pory jestem zadowolony. Nie jest darmowy, jest w cenie ok. 90 pln, ale wydaje mi się, że wart swojej ceny. Program ma czytelny interfejs, możliwość pracy online, generalnie mogę polecić.
Fata prementia longos efficiunt, celeres fata benigna dies
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: Jerzy Kowalski » 5 kwie 2013, o 07:49

Evidence pisze:Obecnie korzystam z programu rafsoft net, z którego jak do tej pory jestem zadowolony.



Przeglądam stronkę, wydaje się ok. Nie widzę informacji czy można edytować szablon faktur ? tj. Wprowadzać swoje logo, ingerować w układ itp.
Awatar użytkownika
User

Evidence

Posty

31

Rejestracja

26 sie 2012, o 16:36

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: Evidence » 5 kwie 2013, o 13:57

Istnieje możliwość modyfikacji szablonów. Proponuje przetestować wersję testową po której się przekonałem do programu. Jest ona bezpłatna, także możesz sobie spokojnie zobaczyć czy Ci odpowiada program.
Pozdr
Fata prementia longos efficiunt, celeres fata benigna dies
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: gwiazdkaznieba » 20 maja 2013, o 10:52

słyszałam, że program elisoft też jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, więc może komuś akurat przypadnie do gustu
no avatar
User

dpokolinski

Posty

1

Rejestracja

27 wrz 2013, o 15:53

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: dpokolinski » 27 wrz 2013, o 15:55

Polecam http://www.Fajny-Program.pl
Używam ponad 2 lata i jestem zadowolony.
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: monika335 » 17 paź 2013, o 13:28

Jeśli chodzi o program do faktur VAT to można sprawdzić http://www.infakt.pl/program_do_fakturowania tym bardziej że można z go przetestować za darmo.
no avatar
User

OlcziAJ

Posty

32

Rejestracja

10 wrz 2013, o 10:01

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: OlcziAJ » 22 paź 2013, o 12:56

dużą popularnością cieszą się programy przez www, z tych tanich instalowanych na win to słabo a dokładnie to adekwatnie do ceny. coś lepszego to gt subiekt.
www.adobecloud.pl
no avatar
User

krl32

Posty

41

Rejestracja

17 lut 2014, o 12:23

Re: Prosty program do wystawiania faktur ?

Postautor: krl32 » 11 mar 2014, o 09:58

Internetowy program nie tylko do wystawiania faktur, ale też do prowadzenia uproszczonej księgowości: http://wfirma.pl/
Jest bardzo intuicyjny i jeżeli wprowadzi się poprawnie wszystkie dane to praktycznie księguje sam. Możesz wypróbować przez miesiąc za darmo, na prawdę super sprawa :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.188s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron