Lokata z nagrodami WBK

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

MartaS

Posty

1

Rejestracja

3 maja 2009, o 17:46

Lokata z nagrodami WBK

Postautor: MartaS » 3 maja 2009, o 17:52

List o takiej treści dostałam niedawno do domu (z racji, że posiadam konto oszczędnościowe w WBK).

Jako, że mam trochę oszczędności zdecydowałam się na tę lokatę. Do wygrania jest 1000 laptopów. Jak oceniacie moją szansę na wygraną, myślicie, że dużo ludzi skorzysta z tej oferty? Na 2 miliony nie liczę, ale laptopek by się przydał ;)

Tylko teraz zakładając 3-miesięczną lokatę terminową może Pani wziąć udział w losowaniu NAJWIĘKSZEJ NAGRODY W HISTORII POLSKIEJ BANKOWOŚCI. Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Bank Zachodni WBK S.A. wprowadził do swojej oferty lokatę, dzięki której może Pani nie tylko zyskać do 5,5% w skali roku, ale również wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, której kumulacja może wynieść nawet 2 000 000 złotych! Zakładając lokatę otrzyma Pani również szansę na wygraną jednego z 1 000 netbooków FUJITSU SIEMENS.

Aby wziąć udział w losowaniu głównej nagrody, wystarczy tylko, że do dnia 19.06.2009 r. założy Pani 3-miesięczną lokatę terminową w Banku Zachodnim WBK S.A. (minimalna kwota lokaty to 5 000 zł). Natomiast zakładając lokatę do 15.05.2009 r. uzyska Pani podwójną szansę na wygraną!

Dodatkowo chciałbym zachęcić Panią do skorzystania z innowacyjnej oferty Konta Aktywni50+, dostępnego w ofercie już od 4 maja 2009 r. Wraz z nowym kontem otrzyma Pani ubezpieczenie "Medical Assistance", a w nim 24h pomoc medyczną w nagłych przypadkach oraz dostęp do bezpłatnych infolinii: medycznej i prawnej. Dodatkowo płacąc kartą Visa Electron Aktywni50+ wydaną do konta w wybranych Aptekach Dbam o Zdrowie otrzyma Pani 5% rabatu. I to wszystko za jedyne 3 zł miesięcznie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obu ofert zapraszam do najbliższej placówki Banku Zachodniego WBK.

no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Lokata z nagrodami WBK

Postautor: Mennica Skarbowa » 28 sie 2022, o 13:53

Właśnie dlatego szukając przede wszystkim konkretnej i bezpiecznej inwestycji w metale szlachetne to tutaj serdecznie zapraszamy Was do nas na Mennica Skarbowa https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć szeroki wybór produktów inwestycyjnych zarówno wykonanych ze złota, srebra, czy również diamentów. Nasza obsługa w razie jakichkolwiek pytań pozostaje do dyspozycji!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 12 Queries | GZIP : Off ]