Reklama sklepu internetowego

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Pro_orient

Posty

1

Rejestracja

12 lut 2011, o 13:26

Reklama sklepu internetowego

Postautor: Pro_orient » 12 lut 2011, o 13:53

Witam,

Czy ktoś może mi podpowiedzieć w jaki sposób reklamować sklep internetowy?
Tematem interesuję się od pewnego czasu. Znam sposoby reklamy i promocji sklepów internetowych, jednak chciałbym poznać Państwa zdanie.
Od niedawna prowadzę mały sklep internetowy z produktami spożywczymi z innych krajów. Nie mam jeszcze dużych zarobków, dlatego zależy mi, aby reklama była stosunkowo nie droga.
Zdaję sobie sprawę, jak istotne jest pozycjonowanie. Firma pozycjonerska drogo sobie liczy bo w granicach 150-250zł miesięcznie za jedną frazę. Mógłbym spróbować zrobić to samemu, mniej więcej wiem jak, jednak jeśli ktoś się na tym zna proszę o pomoc w tej kwestii.
Czy opłaca się inwestować w bannery reklamowe, w moim przypadku np na forum kulinarnym. Z tego co się dowiedziałem to koszt 1000 kliknięć w banner to 90zł.
Co Państwo myślicie o mailingu? czy jest efektywny? niestety mam przykre doświadczenie, zakupiłem mailing za 30zł na allegro i zostałem oszukany. W tych czasach pełno oszustów ;/
Portale społecznościowe - takie jak facebook, czy nk. Stworzyłem tam konto, promowałem bardzo dużo w szczególności na nk - jednak nie ma rewelacyjnych efektów.

Wydaje mi się, że pozycjonowanie to najlepszy sposób na reklamę sklepu internetowego. Proszę o podpowiedź, w jakie reklamy by Państwo zainwestowali na moim miejscu. Jeśli będzie potrzeba więcej informacji z mojej strony to oczywiście napiszę.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Awatar użytkownika
User

mduraj

Posty

10

Rejestracja

23 lut 2011, o 10:47

Lokalizacja

Opole

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: mduraj » 24 lut 2011, o 11:44

Witam, a czy możesz troche więcej napisać o tych produktach i Twojej grupie docelowej? I jaką masz konkurencję internetową i tradycyjną?
Pozdrawiam Mikołaj
agencja reklamowa opole
Awatar użytkownika
User

mkrawczykowski

Posty

22

Rejestracja

5 sty 2012, o 14:09

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: mkrawczykowski » 5 sty 2012, o 14:42

Szkoda, że temat umarł, bo mogłoby być ciekawie, nietypowy dosyć sklep.
Jak stworzyć skuteczną stronę internetową, która wpłynie na Twoje dochody? -
zobacz darmowy ebook: http://krawczykowski.net.pl/za-darmo
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: Dyskutant » 26 sty 2012, o 08:22

pozycjonowanie pozycjonowaniem ale nie wiadomo, czy będzie zapotrzebowanie na produkty przez internet.
____________________
mieszkania na sprzedaż warszawa
no avatar
User

mumin

Posty

9

Rejestracja

21 wrz 2011, o 07:57

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: mumin » 28 sty 2012, o 14:05

Skoro o reklamie. Czy uważacie, że na dobrą reklamę sklepu wpływa dobór odpowiednich materiałów promocyjnych? Wybrałem kilka modeli folderów na http://www.caffeprint.eu i zastanawiam się jakie to będzie miało przełożenie na odpowiednią promocję?
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: OndajOn » 31 sty 2012, o 22:00

pozycjonowanie, bez mailingu bo to marne efekty. marketing szeptany, fan page na fb , konkursy, programy partnerskie
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: zlosliwiec8 » 29 sie 2013, o 05:25

Mailing nie przyniósł w moim przypadku efektów. Najlepiej sprawdził się marketing szeptany, analityka internetowa i fb:)
no avatar
User

Allwila

Posty

35

Rejestracja

4 lip 2012, o 11:19

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: Allwila » 7 wrz 2013, o 09:53

OndajOn pisze:pozycjonowanie, bez mailingu bo to marne efekty. marketing szeptany, fan page na fb , konkursy, programy partnerskie


Prawda w stu procentach. Wszystkie te formy marketingu przynoszą korzyści.
Dlatego warto je zastosować aby e-sklep trafił do klientów i wzbudził ich zainteresowanie.
Czy przelew przez internet jest oszczędnością czasu?
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: piotrek5467 » 21 wrz 2013, o 08:43

taki mailing jest dobry dla sklepów możesz skorzystać np. z freshmail, jest to dobry Program do hurtowej wysyłki maili na polskim rynku.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: kolaa » 25 wrz 2013, o 10:54

Podstawą jest dobra analityka internetowa. Ja korzystam z informacji zawartych na stronie Web Metrics
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.253s | 15 Queries | GZIP : Off ]