Skąd pożyczać?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Renata Tyczyńska

Posty

19

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:13

Skąd pożyczać?

Postautor: Renata Tyczyńska » 25 lip 2013, o 09:33

Witam, potrzebuje pożyczyć około 6 tysięcy. Odzywają się do mnie osoby prywatne z chęcią pomocy jak i parabanki. Czy ktoś z Państwa korzystał z jednej bądź drugiej opcji? Mam sytuacje podbramkową i potrzebuję pożyczki, ale też nie chciałabym się naciąć na nic. Czy ktoś może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
no avatar
User

Mateusz S

Posty

20

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:10

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Mateusz S » 26 lip 2013, o 12:13

Musisz być bardzo ostrożna, jeśli chcesz skorzystać z ich ofert. Po pierwsze czytaj dokładnie i ostrożnie umowy. Nikt Cię nie oszuka bez Twojej zgody, zapamiętaj.
no avatar
User

MarlonBrando

Posty

22

Rejestracja

9 maja 2013, o 21:24

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: MarlonBrando » 29 lip 2013, o 10:36

Z tego co się orientuje umowę możesz rozwiązać przed upływem 10 dni, bez konsekwencji. No chyba, że dostałeś już pożyczkę to musisz oddać. Generalnie polskie społeczeństwo ma nikłą wiedzę ekonomiczną, co skutkuje złymi zaciągniętymi kredytami. Plus jest taki, że potrzebujesz jedynie dowodu i nic więcej. Co do reszty to poczytaj sobie forum http://www.kredytforum.pl/ i opinie o osobach, parabankach od których chcesz pożyczyć.
no avatar
User

Renata Tyczyńska

Posty

19

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:13

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Renata Tyczyńska » 30 lip 2013, o 07:10

MarlonBrando pisze:Co do reszty to poczytaj sobie forum http://www.kredytforum.pl/ i opinie o osobach, parabankach od których chcesz pożyczyć.



Dziękuję za informację, sprawa załatwiona przez forum. Dostałam namiar na osobę skłonną do pożyczki. Po dokładnym przeczytaniu umowy i warunków spłaty uważam, że jest ok, więc najprawdopodobniej skorzystam.
no avatar
User

adelkaw

Posty

5

Rejestracja

9 sie 2013, o 14:08

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: adelkaw » 9 sie 2013, o 14:18

Nie bierzcie tylko w Providencie pożyczek bo to oszuści.
Dla mnie lokaty internetowe są najwygodniejsze!
no avatar
User

Seler44

Posty

2

Rejestracja

23 sie 2013, o 09:36

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Seler44 » 23 sie 2013, o 09:39

Ja nie polecam brać tzw. szybkich pożyczek. Często tam są wysokie odsetki i nie wygodne spłacanie. Lepiej już wsiąść kredyt w banku. Można wcześniej porównać oferty i popytać się znajomych. W niektórych zakładach pracy dają też kredyty pracownicze, które są korzystne.
Awatar użytkownika
User

Klaudia123

Posty

5

Rejestracja

27 sie 2013, o 14:09

Lokalizacja

Rzeszów

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Klaudia123 » 27 sie 2013, o 14:12

Nie bierzcie pożyczek w Providencie, Chwilówce. Oszuści i tyle. Myślę,że najlepszym rozwiązaniem będzie wzięcie kredytu w własnym banku :)
''Gdyby była tylko jedna prawda, nie można by było namalować sto obrazów na ten sam temat''
no avatar
User

qimek

Posty

10

Rejestracja

29 lut 2012, o 22:52

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: qimek » 30 sie 2013, o 12:48

Nie można tego nazywać oszustwem, po prostu biznes jak biznes. Banki również zarabiają ogromne pieniądze na kredytach. Tylko trzeba pamiętać o tym, iż w firmach pożyczkowych opłaca się pożyczać małe kwoty, max kilka tysięcy. Mój znajomy pożyczał np. tylko 500 zł, spłacił i nie miał żadnych problemów. Oczywiście rrso jest tam bardzo wysokie, ale taka jest specyfika tych pożyczek - małe kwoty i krótki termin, nikt za darmo nie pożyczy. Popularne stają się teraz np. takie chwilówki przez internet. Wiadomo, że należy dokładnie zapoznać się z warunkami, ale nie można z góry zakładać, że każda firma oszukuje. Większość firm jest uczciwych i najważniejsze jest to, aby spłacać w terminie! Bo później można zostać obciążonym dodatkowymi opłatami. No ale tak jest też w bankach.
Awatar użytkownika
User

Tarmes

Posty

4

Rejestracja

29 sie 2013, o 12:01

Lokalizacja

Kraków

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Tarmes » 31 sie 2013, o 08:21

www.kredyty24.net.pl tutaj możesz sobie porównać różne oferty. do wyboru do koloru, sam skorzystałem swego czasu. :D :D :D :D
"Szczęście wkrada się do środka przez drzwi, które niechcący zostawiłeś otwarte."
no avatar
User

Damian88

Posty

25

Rejestracja

20 mar 2013, o 18:05

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Damian88 » 1 wrz 2013, o 19:47

Najlepiej przejrzyj różne oferty. Polecam zajrzeć na http://www.comperia.pl/ - to porównywarka finansowa, darmowa i prosta w obsłudze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 13 Queries | GZIP : Off ]